اخبار داخلی
1399/4/8 يكشنبه به مناسبت بازگشایی کتابخانه های عمومی دعوت فرماندار کاشان به کتابخوانی و حضور در جشنواره رضوی فرماندار کاشان به مناسبت بازگشایی کتابخانه های عمومی، شهروندان را به بهره مندی از ظرفیت کتابخانه های شهرستان و مشارکت فعال و موثر در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، علی اکبر مرتضایی فرماندار کاشان به مناسبت بازگشایی کتابخانه های عمومی، عموم شهروندان را به بهره مندی از ظرفیت کتابخانه های شهرستان و مشارکت فعال و موثر در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

در متن این پیام آمده است:

فصل بهار را در حالی سپری کردیم که شاهد مجاهدت های مدافعان سلامت  در نبرد بی امان و سخت برای غلبه بر ویروس کرونا بودیم. روزهای پر التهاب اما سرشار از ایثار و فداکاری مردمانی رقم خورد که باید شاکر آن بود.

   تعطیلی بسیاری از مراکز فرهنگی ،تجاری ،خدماتی توام با  خسارتی بود که با لطف حضرت حق و عنایات اّئمه هدی و ایثار ستودنی پزشکان و پرستاران عزیز و همراهی عموم مردم شریف شهرستان شرایط پایداری در حال شکل گیری است که البته اجرای دستورالعمل های بهداشتی و  رعایت فاصله گذاری اجتماعی  همچنان به قوت خود باقی است.

   با افزایش اوقات فراغت در فصل تابستان، بازگشایی کتابخانه های عمومی  و گشوده شدن باغ دانایی و آگاهی به روی مخاطبین و دوستداران کتاب از اتفاقات مبارکی است که مقارن با دهه کرامت و در آستانه میلاد فرخنده کریمه اهلبیت و ‌امام رئوف حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام شاهد آن بودیم.

    از سویی تقارن این بازگشایی با جشنواره ملی کتابخوانی رضوی  فرصتی را فراهم ساخته تا شهروندان دارالمومنین کاشان بار دیگر، توجه به سیره و سبک زندگی آن امام همام(ع)را در طلایه منشور زندگی خود قرار دهند.

    اینجانب با تبریک دهه کرامت و موالید خجسته این ایام،از عموم شهروندان دعوت می کنم ضمن بهره مندی از ظرفیت کتابخانه های شهرستان و همچنین کتب الکترونیک، با مشارکت فعال و موثر در جشنواره کتابخوانی رضوی پیشگام در ترویج فرهنگ رضوی باشند.

بيشتر