اخبار داخلی1398/12/10 شنبه به مناسبت ايام الله دهه فجر انجام مي‌شود؛ برگزاري برنامه‌هاي متنوع فرهنگي در كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان كاشان همزمان با دهه مبارك فجر، ويژه برنامه‌هاي متنوع فرهنگي با حضور اقشار مردم در كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان كاشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل كتابخانه‌هاي عمومي استان اصفهان، همزمان با دهه مبارك فجر، ويژه برنامه‌هاي متنوع فرهنگي با حضور اقشار مردم در كتابخانه‌‌هاي عمومي شهرستان كاشان برگزار شد.
 

برگزاري نمايشگاه كاريكاتور در كتابخانه عمومي علوي:

با توجه به اهميت بيانيه گام دوم انقلاب به ويژه براي نسل جوان و تفهيم بهتر آن براي كودكان، نمايشگاه كاريكاتور به همراه متن نوشته با عنوان"چهل منفور" در كتابخانه برگزار شد. آشنايي نسل كنوني با وضعيت پيش از انقلاب و شخصيت‌هايي كه به جاي خدمت به وطن در خدمت غاصبين بوده‌اند و مقايسه وضع فعلي با وضعيت پيش از انقلاب، از جمله اهداف برگزاري اين نمايشگاه بود.
لازم به ذكر مي‌باشد مجموعه كاريكاتور با عنوان چهل منفور توسط ستاد نماز جمعه به كتابخانه اهدا گرديد.
برگزاري شب شعر با حضور انجمن ادبي شايسته در كتابخانه عمومي شهيد مطهري جوشقان قالي:
چهارشنبه 16 بهمن ماه 98 شب شعر با حضور انجمن ادبي شايسته در كتابخانه شهيد مطهري جوشقان قالي برگزار شد.
آذين‌بندي و زيباسازي فضاي كتابخانه شهيد مطهري جوشقان قالي به مناسبت دهه فجر:
به مناسبت دهه فجر و سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي فضاي كتابخانه آذين‌بندي و تزيين شد.
معرفي و جمع‌خواني كتاب "لحظه‌هاي انقلاب" در كتابخانه عمومي شهيد مطهري جوشقان قالي:
به مناسبت ايام دهه فجر و سالروز پيروزي انقلاب اسلامي كتاب "لحظه‌هاي انقلاب" نوشته محمود گلابدره‌اي توسط دانش آموزان متوسطه مدرسه 17 شهريور در كتابخانه عمومي شهيد مطهري جوشقان قالي معرفي و جمع‌خواني شد.
نمايشگاه كتاب به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(ص) در كتابخانه عمومي شهيد مطهري جوشقان قالي:
در تاريخ 6 بهمن نمايشگاه كتاب به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) در كتابخانه عمومي شهيد مطهري جوشقان قالي برگزار شد و كتاب‎هايي درباره آن بانوي بزرگوار به نمايش گذاشته شد.
نمايشگاه كتاب به مناسبت ايام الله دهه فجر در كتابخانه عمومي شهيد مطهري جوشقان قالي:
به مناسبت دهه فجر نمايشگاهي با همين موضوع به مدت 10 روز در كتابخانه شهيد مطهري جوشقان قالي برگزار و كتاب‌هايي در همين موضوع به نمايش گذاشته شد.

بيشتر