فهرست

همزمان با هفته كتاب و كتابخواني انجام شد؛

بازديد شهردار گلشهر از كتابخانه عمومي این شهر

همزمان با هفته كتاب و كتابخواني، شهردار گلشهر از كتابخانه عمومي این شهر بازديد كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره‌كل كتابخانه‌‌هاي عمومي استان اصفهان، همزمان با هفته كتاب و كتابخواني ،  مصطفي محمودي شهردار گلشهر از كتابخانه عمومي شهداي گلشهر بازديد كرد.
مصطفي محمودي شهردار گلشهر در اين بازديد با تاكيد بر لزوم گسترش فرهنگ مطالعه، كتاب و كتابخواني را به عنوان يكي از شاخصه هاي توسعه يافتگي جامعه دانست و گفت: اهميت كتاب و كتاب خواني و تجلي دانايي محوري در تمامي اركان زندگي جوامع مختلف بشري، از مهمترين اصول پيشرفت فردي و اجتماعي، توسعه فرهنگ كتابخواني در بين خانواده ها است كه بايد با اتخاذ تدابير لازم در صدد گسترش فرهنگ مطالعه، كتابخواني در ميان اقشار مختلف جامعه نهادينه شود.
شهردار گلشهر در انتها خاطر نشان كرد: هفته كتاب و كتاب خواني فرصت مغتنمي است تا از تلاشگران اين عرصه تشكر و قدرداني نمود.
در ادامه سهيلا جمالي مسئول كتابخانه ضمن قدرداني از حمايت‌هاي شهرداري از كتابخانه‌ عمومي و تلاش جهت ارتقاي خدمات كتابخانه  گزارشي از وضعيت كتابخانه عمومي شهداي گلشهر ارائه كرد و گفت: بهره‌مندي از همه ظرفيت‌ها به افزايش سرانه كتابخواني، توسعه فرهنگي و انتفاع شهروندان از خدمات كتابخانه‌هاي عمومي مي‌شود.
نسخه قابل چاپ