فهرست

در ديدار كتابداران شهرستان اصفهان با فرماندار مطرح شد؛

لزوم مشوق براي اهداكنندگان كتاب

جمعي از كتابداران منتخب كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان اصفهان با محمد علي احمدي، فرماندار اصفهان ديدار و گفتگو كردند.

به گزارش روابط عمومي اداره‌كل كتابخانه‌هاي عمومي استان اصفهان، جمعي از كتابداران منتخب كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان اصفهان با محمد علي احمدي، فرماندار اصفهان ديدار و گفتگو كردند.
 محمد علي احمدي، فرماندار اصفهان در اين  نشست صميمي و با اشاره به اهميت كتاب و كتابخواني، خاطرنشان كرد: مباحث علمي، ديني، اخلاقي، سياسي و اجتماعي در صورتي باعث رشد افراد مي شود كه مطالعه داشته باشند و اين مطالعه بتواند چراغ راهي باشد براي فردي كه مي خواهد در عرصه اي پيشرفت نمايد.
احمدي ادامه داد: پيگيري براي آغاز احداث كتابخانه در شهر زيار و قهجاورستان و جلساتي با مجموعه شهرداري‌ها، دهياري‌ها و شهرداري اصفهان انجام شده كه ان شاء الله با پيگيري اداره كتابخانه‌هاي شهرستان به نتايج مطلوبي دست يابيم.
احمدي با اشاره به اهميت اهداي كتاب نيز افزود: بايستي براي اهداكنندگان كتاب و يا افرادي كه افراد اهداكننده را جذب مي كنند، مشوق هايي در نظر بگيريم.
وي با بيان اينكه ما مي توانيم با مشاركت مردم هر كاري را با سرعت به پيش ببريم، خاطرنشان كرد: باتوجه به شرايط منطقه‌اي كه كتابخانه در آنجا قرار دارد بخش تخصصي متناسب با آن منطقه در كتابخانه ايجاد گردد .
گفتني است، حسين رحمتي، رئيس كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان اصفهان در ادامه گزارشي از فعاليت‌هاي كتابخانه‌هاي شهرستان ارائه نمود و در پايان جلسه با حضور فرماندار اصفهان از كتابداران منتخب شهرستان تقدير شد.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ