فهرست

به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) انجام شد؛

برگزاری آیین رونمایی کتاب «بر بلندای زینبیه» در آران و بیدگل

کتاب «بر بلندای زینبیه» با موضوع زندگی حضرت زینب (س) در آران و بیدگل رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان، کتاب «بر بلندای زینبیه» در حوزه زندگی حضرت زینب(س) همزمان با ولادت این بانوی صبر و استقامت خبر رونمایی شد.
جواد رنجکش گفت: مراسم رونمایی از یک کتاب با موضوع حضرت زینب(س) با همکاری گروه فرهنگی-اجتماعی ابوتراب در موسسه زینبیه خواهران شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی آران و بیدگل افزود: این مراسم همزمان با شب میلاد بانوی صبر و استقامت حضرت زینب(س) همراه با جشن باشکوه ولادت برگزار و کتاب «بر بلندای زینبیه» رونمایی شد.

رنجکش بیان داشت: در این کتاب که اثری مشترک از دکتر محسن صانعی، ملیحه سجادی و زینب خاکسار است، زندگی‌نامه حضرت زینب(س) از تولد تا وفات شهادت گونه ایشان بصورت داستانی به رشته تحریر درآمده است.
وی ادامه داد: رونمایی این اثر با حضور شهردار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد، مسئول ناحیه مقاومت سپاه، معاون فرماندار، مسئول امور بانوان فرمانداری و همسر شهید مدافع وطن میثم عبدالله زاده و فرزندش زینب عبدالله زاده انجام شد
.

رنجکش افزود: نویسندگان این کتاب، ثواب نوشتن این اثر را به شهید مدافع امنیت میثم عبدالله زاده و پرستار شهید محسن خادم هدیه کردند.
همچنین در این مراسم از زینب عبدالله زاده فرزند شهید میثم عبدالله زاده تقدیر شد
.
نسخه قابل چاپ