فهرست

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی انجام شد؛

دیدار کتابداران آران و بیدگل با فرماندار محترم شهرستان

کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان آران و بیدگل به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی با فرماندار دیدار نمودند.

 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان، کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان آران و بیدگل به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی با فرماندار دیدار نمودند.
 در این دیدار جواد رنجکش رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گزارشی از فعالیت‌های کتابخانه‌ها در سال جاری ارائه نمود. سپس کتابداران، مشکلات و نظرات خود را با فرماندار درمیان گذاشتند.
در ادامه فرماندار و رییس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان آران و بیدگل ضمن خوش‌آمدگویی به کتابداران و اظهار خرسندی از دیدار با خادمان حوزه علم و فرهنگ و کتاب گفت: مطالعه و کتابخوانی در هر جامعه و کشوری یکی از ملاک های پیشرفت و توسعه یافتگی است و از راه های مهم توسعه فرهنگی را اهمیت دادن به مسأله کتاب، کتابخوانی و ترویج مطالعه در جامعه، خصوصا در میان جوانان و نوجوانان دانست.
 وی افزود: یکی از آسیب‌های فضای مجازی ارائه اطلاعات کم عمق و سطحی است که هرگز نمی تواند به جای کتاب آرامش روانی را ایجاد نماید و اطلاعات کاملی را به انسان بدهد.
وی ادامه داد: خدمت در عرصه کتاب و کتابخوانی خدمت به نظام و انقلاب و اسلام می‌باشد.
در پایان جلسه فرماندار شهرستان ضمن تبریک به مناسبت هفته کتاب و رتبه های برتری که توسط کتابخانه‌های عمومی در سطح استان و کشوری کسب نموده اند، از زحمات کتابداران تقدیر و تشکر نمود.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ