فهرست

فرماندار شهرستان تیران و کرون:

ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی باید سرلوحه فعالیت‌های اداری و اجرایی شهرستان قرار گیرد

جلسه انجمن كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان تيران و كرون به ریاست فرماندار شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره‌كل كتابخانه‌هاي عمومي استان اصفهان، دومین جلسه انجمن كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان تيران و كرون به ریاست علی محمدی کیا، فرماندار شهرستان و با حضور علی معین، رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي؛ داود گودرزی، شهردار عسگران؛ حسین صائبی، رئیس اداره آموزش و پرورش؛ حسین فدائی، سرپرست اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان و سایر اعضای حقیقی و حقوقی انجمن در سالن جلسات فرمانداری تیران برگزار شد.
علی محمدی کیا، فرماندار شهرستان تیران و کرون در این جلسه ضمن گرامیداشت سی و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، گفت : ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی باعث پیشرفت جامعه در ابعاد مختلف می شود و ترویج این امر مهم باید سرلوحه فعالیت های اداری و اجرایی شهرستان قرار گیرد.
وی در ادامه خواستار ارائه طرح های ابتکاری و اقدامات خاص در زمینه ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی شد.
محمدی کیا در پایان ضمن تاکید بر لزوم برگزاری منظم جلسات انجمن خواستار برگزاری جلسات در محل كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان شد.
حسین صائبی، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان نیز در این جلسه گفت: یکی از دغدغه‌های مهم آموزش و پرورش بحث ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی است و برای توسعه مسائل فرهنگی، آموزشی و تربیتی کتاب و کتابخوانی باید در اولویت قرار گیرد.
در ادامه حسین فدائی، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تیران و کرون نیز به ارائه گزارشی از برنامه‌ها و فعالیت های اجرایی در کتابخانه‌های عمومی شهرستان پرداخت.

در پایان هر یک از اعضای انجمن در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقای سرانه مطالعه به بیان نکته نظرات خود پرداختند.
نسخه قابل چاپ