فهرست

فرماندار دهاقان در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان مطرح کرد؛

مسائل فرهنگی شهرستان از الویت‌هاست؛ باید در حوزه فرهنگ سرمایه گذاری کنیم

نخستین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان دهاقان با حضور اعضای حقیقی و حقوقی در فرمانداری شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره‌كل كتابخانه‌هاي عمومي استان اصفهان، اولين جلسه انجمن كتابخانه هاي عمومي شهرستان دهاقان در روز پنج شنبه 28 ارديبهشت به رياست فردين سعيدي، معاون فرماندار و با حضور سيدسعيد طبيبيان، رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي؛ محمدجعفر ورپشتي، بخشدار بخش مركزي؛ نادر بدريان، شهردار دهاقان و فرامرز جهانشاهي رييس اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان دهاقان در فرمانداري برگزار شد.
فرامرز جهانشاهي، رئيس اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان دهاقان در ابتداي جلسه گزارشي از عملكرد و اقدامات كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان در سال گذشته  ارائه نمود.
سعيدي معاون فرماندار شهرستان نیز در این نشست خواستار تعامل و همكاري بيش از پيش ادارات فرهنگي در جهت افزايش و ترويج فرهنگ كتاب و كتابخواني شد؛ همچينين در مورد نمايشگاه كتاب تهران و استقبال مردم گفت: بعد از چند سال سخت كرونا امسال شاهد اتفاقات خوبي در نمايشگاه كتاب بودیم كه اين استقبال را به فال نيك مي گيريم.
وی در ارتباط با مباحث فرهنگي در شهرستان دهاقان اظهار داشت: مسئله و دغدغه‌هاي فرهنگي براي شهرستان دهاقان از اولويت هاست؛ بايد برای مباحث فرهنگي و آشنايي جوانان با سبك زندگي اسلامي و دفاع از ارزش هاي اسلامي در سطح شهرستان سرمايه‌گذاري و هزينه كنيم.
تعيين تعرفه خدمات كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان دهاقان، تصميم‌گيري در خصوص اجراي برنامه هاي فرهنگي شهرستان به مناسبت هفته فرهنگي شهرستان، ارايه راهكارهاي جذب مشاركت دستگاههاي فرهنگي شهرستان در دوازدهمين جشنواره كتابخواني رضوي، بررسي چالش هاي فراروي كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان و ارايه راهكارها از مهم ترين مباحث مطرح شده در اين نشست بود.
نسخه قابل چاپ