فهرست

به منظور معرفی نویسندگان و نخبگان فریدنی انجام شد؛

حضور رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فریدن در سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

غلامرضا جعفری رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فریدن با حضور در غرفه فریدن در سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به معرفی نویسندگان و نخبگان این شهرستان و آثارشان پرداخت.

به گزارش روابط عمومي اداره‌كل كتابخانه‌هاي عمومي استان اصفهان، روز چهارشنبه 27 ارديبهشت ماه رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فریدن با حضور در غرفه فریدن در سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به معرفی نویسندگان و نخبگان این شهرستان و آثارشان پرداخت.
در اين برنامه كه با حضور فرماندار شهرستان فريدن همراه بود، جعفري رييس اداره كتابخانه هاي عمومي فريدن ضمن معرفي ظرفيت‌هاي شهرستان به بازديدكنندگان، آثار نويسندگان فریدنی را معرفي کرد.
در اين ویژه برنامه از بهروز عباسي فريدني از اساتيد دانشگاه فرهنگيان و يكي از نويسندگان پيشكسوت شهرستان فريدن نيز تقدير بعمل آمد و از جديدترين اثر اين مولف ارزشمند با عنوان «نقد هرمنوتيك پسامدرنيسم در تطـوررمـان غرب و پارسـي» رونمايي شد.
گفتنی است غرفه کتاب فریدن به مدت سه روز از چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت تا روز جمعه ۲۹ اردیبهشت در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران دایر و فعال بود که در این غرفه نزدیک به ۴۰ اثر از نویسندگان فریدنی به نمایش در آمد.


نسخه قابل چاپ