فهرست

با هدف رصد كتابخانه هاي عمومي شهرستان و شناسايي نقاط قوت و رفع كاستي هاي موجود؛

بازديد جمعي از اعضاي انجمن كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان نجف آباد از كتابخانه حضرت رسول اكرم شهر كهريزسنگ

جمعي از اعضاي انجمن كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان نجف آباد از كتابخانه حضرت رسول اكرم شهر كهريزسنگ بازديد کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره‌كل كتابخانه‌هاي عمومي استان اصفهان، جمعي از اعضاي انجمن كتابخانه هاي عمومي شهرستان نجف آباد با هدف رصد كتابخانه هاي عمومي شهرستان و شناسايي نقاط قوت و رفع كاستي هاي موجود، صبح شنبه 23 ارديبهشت ماه از كتابخانه حضرت رسول اكرم شهر كهريز سنگ بازديد کردند.

در اين بازديد که با حضور محبوبه عباداللهی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي؛ اسماعيل اميني و فاطمه قاسمي از اعضاي شوراي اسلامي شهر؛ مجيد ميرزايي، بخشدار مركزي و حسين اميني، معاون شهردار انجام شد، احمدي رييس اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان ضمن خوشامد گويي، حضور ميداني اعضاي انجمن را در محل كتابخانه به فال نيك گرفت و آن را زمينه ساز ارتقاء كيفي و آگاهي سازي مردم به فرهنگ عمومي كتابخواني بر شمرد. 

محمودرضا شفيعي مسئول كتابخانه نيز آماري از تعداد اعضا، ميزان منابع، تعداد امانت و فعاليتهاي فرهنگي انجام شده در سال گذشته ارائه نمود. 

خاطر نشان مي گردد در حاشيه اين بازديد حسين حجازي، شهردار شهر كهريز سنگ از تلاش ها و زحمات  مسئول و كتابدار كتابخانه حضرت رسول اكرم با اهداي شاخه گل و لوح سپاس قدرداني و بر آمادگي مجموعه مديريت شهري بر پشتيباني و توسعه فرهنگ مطالعه همسو با برنامه هاي كتابخانه تاكيد نمود.

كتابخانه رسول اكرم شهر كهريز سنگ  در سال 1385 تاسيس، داراي بيش از 15000 منبع و 717  عضو فعال است . 

عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ