فهرست

در راستای هم اندیشی و بررسی مسائل کتابخانه های عمومی شهرستان؛

اولين جلسه شورای اداری كتابخانه‌های عمومی کاشان در بستر فضای مجازی برگزار شد

اولین جلسه شورای اداری كتابخانه‌های عمومی شهرستان کاشان با محوريت دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی و بررسی مسائل کتابخانه های عمومی در بستر فضای مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان، اولین جلسه شورای اداری کتابخانه‌های عمومی شهرستان کاشان با محوریت دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی و بررسی مسائل کتابخانه‌های عمومی شهرستان در بستر فضای مجازی برگزار شد.
زینب سادات واسعی رییس اداره کتابخانه های عمومی کاشان ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های مستمر همکاران در کتابخانه های عمومی اظهار داشت: با توجه به شروع دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی انتظار می رود همکاران با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود در شهرستان در راستای ترویج و تبلیغ فرهنگ رضوی اهتمام کافی داشته و برای رسیدن به هدف والای جشنواره که گسترش فرهنگ کتاب خوانی و معرفی کتاب های فاخر مرتبط با فرهنگ و سیره اهل بیت علیهم السلام می باشد، جدیت نموده و بصورت متناوب فعالیت های فرهنگی و ترویجی خود را در این زمینه به اطلاع اداره شهرستان برسانند.
واسعی افزود: تلاش همکاران در دوره های پیشین جشنواره قابل تقدیر است اما لازم است که با توجه به جلسات مکرری که با ارگان ها و ادارات شهرستان به ویژه نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشان بعمل آمده، برای پربارتر شدن این فرهنگ، گام های موثری برداشته شود.
در ادامه مسائل و مشکلات کتابخانه های عمومی توسط مسئولین و کتابداران مطرح شد و برای برطرف شدن این مسائل و ارتقاء کتابخانه های عمومی هم اندیشی صورت گرفت.
گفتنی است، فاطمه سلحشور، کارشناس توسعه کتابخانه های اداره کل استان اصفهان نیز در جلسه حضور داشت و مطالبی را در باب ارتقاء کمی و کیفی فعالیت های کتابخانه های عمومی بیان کرد.
یادآور می شود در این جلسه که بصورت آنلاین برگزار شد، تمامی همکاران کتابخانه های عمومی شهرستان کاشان حضور داشتند و نتیجه این جلسه همفکری و همیاری به ۸ مصوبه منتج گردید.

 
نسخه قابل چاپ