فهرست

همزمان با روز گراميداشت مقام معلم؛

مراسم تجليل از معلمين مدرسه پسرانه شريعتي و مربيان پيش دبستاني شبنم روستاي قمبوان برگزار شد

همزمان با روز گراميداشت مقام معلم مراسم تجليل از معلمين مدرسه پسرانه شريعتي و مربيان پيش دبستاني شبنم روستاي قمبوان با حضور مسئول كتابخانه آيت اله هاشمي قمبوان و جمعي از مسئولين و مادران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي استان اصفهان، در دوازدهمين روز از ارديبهشت ماه و به مناسبت فرارسيدن روز معلم و سالروز گراميداشت ياد و خاطره معلم اخلاق شهيد «مرتضي مطهري» مراسم تجليل از معلمين مدرسه پسرانه شريعتي و مربيان پيش دبستاني شبنم روستاي قمبوان با حضور جمعي از مسئولين، مادران و مسئول كتابخانه آيت اله هاشمي قمبوان برگزار شد.

مسئول كتابخانه آيت اله هاشمي قمبوان به همراه خانم مقصودي فعال فرهنگي روستا با حضور در مدرسه دكتر شريعتي با اهدا كتاب و شاخه گل از ايثار، تلاش و كوشش معلمين اين مدرسه كه در تربيت آينده سازان اين مرز و بوم نقش به سزايي دارند تقدير نمودند.
در اين مراسم که جمعي از مسئولين شهرستان دهاقان نيز حضور داشتند، مدير مدرسه از زحمات مسئول كتابخانه تقدير به عمل آورد.

همچنين جمعي از مادران پيش دبستاني شبنم روستاي قمبوان به همراه كودكان و با هماهنگي هاي انجام شده توسط مسئول كتابخانه اقدام به برگزاري جشن براي مربيان اين پيش دبستاني و تجليل از زحمات ايشان در كتابخانه آيت الله هاشمي قمبوان کردند.
در پايان مسئول كتابخانه به معرفی جشنواره رضوي ويژه كودكان پرداخت.

عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ