فهرست

در دیدار رئیس اداره‌کتابخانه‌های عمومی کاشان با معاونت فرهنگی نمایندگی آستان قدس رضوی کاشان عنوان شد؛

جشنواره کتابخوانی رضوی، ترویج فرهنگ و معارف اسلامی و ائمه معصومین علیهم‌السلام است

رییس اداره کتابخانه های عمومی کاشان به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی با معاونت فرهنگی نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشان، در کتابخانه عمومی ملامحسن فیض کاشانی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، زینب سادات واسعی رییس اداره کتابخانه های عمومی کاشان، با حمیدرضا نیک پی معاونت فرهنگی نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشان دیدار و گفتگو کرد.
زینب سادات واسعی رییس اداره کتابخانه های عمومی کاشان ضمن تقدیر از حضور و همکاری کانون خدمت رضوی در راستای برگزاری جشنواره رضوی گفت: این جشنواره در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی، معرفی کتاب های فاخر مرتبط با فرهنگ و سیره اهل بیت(ع) و یکی از شاخص ترین فعالیت های ترویجی نهاد کتابخانه های عمومی است.
واسعی ضمن بیان گزارشی از رویکرد برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در سال های گذشته و آیین نامه اجرایی دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی افزود: هدف کلی و نهایی ما در شهرستان و کتابخانه های تابعه ترویج مطالعه کتب و فهم و درک موضوعی آن با محوریت فرهنگ رضوی است و برای ارتقاء به این اهداف مشارکت ادارات و ارگان های مختلف در سطح شهرستان را می طلبد.
در ادامه حمیدرضا نیک پی معاونت فرهنگی نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشان اظهار داشت: خط مشی کانون خدمت رضوی فعالیت فرهنگی و ترویجی است که قطعا می توانیم با تعامل و همبستگی در راستای ترویج و اشاعه فرهنگ کتابخوانی رضوی گام مهمی را برداریم.
نیک پی افزود: جشنواره های مختلف کتابخوانی به ویژه جشنواره کتابخوانی رضوی می‌تواند باعث ترویج فرهنگ و معارف اسلامی و ائمه معصومین علیهم‌السلام باشد.
گفتنی است دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در حال حاضر در حال برگزاری می باشد. علاقه‌مندان برای شرکت در جشنواره، کسب اطلاع و همچنین ارسال آثار می‌توانند به نشانی razavi.samakpl.ir مراجعه کنند.
نسخه قابل چاپ