فهرست

در نخستین نشست شورای اداری کتابخانه‌های عمومی شهرستان نجف‌آباد مطرح شد؛

اهتمام بیشتر درخصوص مشارکت گسترده عموم در جشنواره کتابخوانی رضوی

جلسه شوراي اداري كتابخانه هاي عمومي شهرستان نجف آباد ساعت 13 روز يكشنبه 11 ارديبهشت ماه با حضور جمعي از مسئولين كتابخانه ها در اداره شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره‌كل كتابخانه هاي عمومي استان اصفهان، نخستين جلسه شوراي اداري كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان نجف آباد، روز يكشنبه 11 ارديبهشت ماه در اداره كتابخانه‌های عمومی شهرستان با حضور جمعي از مسئولين كتابخانه ها برگزار شد.

در ابتدای نشست، احمد احمدي رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی نجف‌آباد ضمن آرزوي كاميابي و سلامتي براي همكاران در سال جديد، با اشاره به قالب‌هاي رقابتي دوازدهمين جشنواره كتابخواني رضوي و مهلت باقيمانده تا پايان آن بر اطلاع رساني و تبليغات در كانال‌هاي ارتباطي كتابخانه و دستگاههاي مرتبط در مشاركت گسترده در اين جشنواره تاكيد کرد.
وي  مناسبت روز معلم را فرصت مغتنمي برشمرد تا ضمن بازديد از مدارس و تبريك اين روز  با رايزني با اولياي مدرسه به تشويق دانش آموزان در شركت در جشنواره اهتمام گردد.
وی همچنين ضمن درخواست پاسخگويي به موقع نامه هاي ارسالي از اداره كل بر اجراي دقيق مفاد بخشنامه نماز و ابلاغيه طرح عفاف و حجاب با رعايت حفظ شئون اخلاقي مناسب تاكيد نمود.
در ادامه، احمدي با بيان اين مطلب كه مجوز افزايش مبلغ حق عضويت در كتابخانه ها صادر شده
، پيگيري تاخيرات منابع و چگونگي بخشش جريمه عضو طبق فرمت نامه  مشخص شده را خواستار شد.
وی همچنين با توضيح نوع وجين محتوايي و فرسوده منابع و درخواست مسئول صحافي شهرستان مبني بر عدم امانت كتابهايي كه كوچكترين آسيب ديدگي را دارند به‌دليل ترميم خودسرانه كتابها از سوي بعضي مراجعين، زمان بر شدن احياي كتابها و از دست رفتن ساختار مطلوب آنها خواستار تجميع و ارسال اين كتابها  به واحد صحافي شهرستان شد. 

اعلام تجهيزات درخواستي و موارد نياز به تعمير به اداره، اعلام پايان مهلت استفاده از اينترنت به رييس اداره جهت پيگيري لازم، سرويس وسايل سرمايشي با توجه به شروع فصل گرما، چك نمودن منظم كاركرد در سامانه حضور و غياب، صرفه جويي در هزينه هاي جاري و مصرفي مانند آب، برق، گاز و تلفن با تاكيد بر حفظ و امانت بيت المال، اشراف كامل مسئول و كتابدار كتابخانه بر امور كتابخانه متبوع، از ديگر مياحث مطرح شده در اين جلسه بود.
در پايان نيز هر كدام از مسئولين در خصوص مباحث مطروحه و مشكلات كتابخانه خود مطالبی بیان کردند.

نسخه قابل چاپ