فهرست

با هدف بررسی وضعیت کتابخانه‌های عمومی شهرستان خووربیابانک انجام شد؛

بازدید نماینده مردم شریف خوروبیابانک و نایین در مجلس از کتابخانه عمومی شهدای خور

نماینده مردم خوروبیابانک و نایین در مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی وضعیت کتابخانه‌های عمومی شهرستان خوروبیابانک از کتابخانه عمومی شهدای خور بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان، الهام آزاد، نماینده مردم شریف خوروبیابانک و نایین در مجلس شورای اسلامی از کتابخانه عمومی شهدا خور بازدید کرد.
راضیه وهاب، سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خوروبیابانک ضمن ارائه گزارشی از عملکرد و فعالیت های کتابخانه‌ها، گفت: امروزه کتابخانه‌های عمومی محلی برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی هستند و صرفاً بحث امانت و بازگشت کتاب مطرح نیست.
وی ضمن اشاره به برخی مشکلات، کمبود تجهیزات در کتابخانه های سطح شهرستان خوروبیابانک را مطرح کرد و خواستار رفع این مشکلات شد.
الهام آزاد، نماینده مردم خوروبیابانک و نایین در مجلس شورای اسلامی نیز در این بازدید به اهمیت جایگاه کتاب و کتابخوانی در توسعه جامعه اشاره کرد و گفت: تمام توان خود را در راستای حمایت و تعالی این بخش به‌کار خواهیم گرفت.
نماینده مجلس شورای اسلامی تلاش‌ کتابداران شهرستان در عرصه فرهنگ را ستود و اظهار امیدواری کرد با همت این عزیزان بتوانیم آینده روشنی را در حوزه کتاب و کتابخوانی در خوروبیابانک رقم بزنیم.
وی همچنین در خصوص جذب بودجه جهت تجهیز کتابخانه‌های عمومی شهرستان قول مساعدت داد.
گفتنی است، شهرستان خوروبیابانک با داشتن 3 کتابخانه نهادی بالغ بر 47 هزار نسخه کتاب و 2 هزار و 33 عضو فعال دارد.
نسخه قابل چاپ