فهرست

همزمان با سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی؛

کتابخانه گردی مسئولان شهرستان آران‌و‌بیدگل برگزار شد

همزمان با سالروز تاسيس نهاد كتابخانه هاي عمومي، مسئولان شهرستان آران و بيدگل در طرح كتابخانه ‌گردي شركت كردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، همزمان با سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی، مسئولان شهرستان آران و بیدگل در طرح کتابخانه ‌گردی شرکت کردند. 
 
در این مراسم که در کتابخانه استاد موذن‌پور صورت گرفت، معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری آران و بیدگل، مسئول دفتر امام جمعه شهرستان، رئیس اداره اوقاف، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس حوزه هنری،رئیس اداره ورزش و جوانان، نماینده رئیس اداره آموزش و پرورش و سازمان فنی وحرفه‌ای، و حوزه های علمیه شهرستان، اعضای محترم انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان و جمعی از مردم فرهنگ‌ دوست آران و بیدگل حضور داشتند.
 
طرح کتابخانه‌گردی با هدف آشنایی مخاطبان و مراجعه کنندگان با خدمات و برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی کتابخانه‌های عمومی اجرا می‌شود.

در این طرح که با اجرای برنامه هایی نظیر قصه گویی، آموزش کاردستی، نقاشی و رنگ‌آمیزی برای کودکان همراه بود، کودکان پیش دبستانی رنگین کمان به اجرای سرودی با مضمون کتاب پرداختند و توسط رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان با اهدای کتاب از آنها تقدیر شد.
 
اکرام فکر و اندیشه و تجلیل از مقام شامخ کتابداران، برجسته سازی خدمات و فعالیت‌های کتابخانه‌های عمومی، ترویج فرهنگ مطالعه و بیان جایگاه اجتماعی کتابخانه‌های عمومی و نقش کتابداران در راهبری امر مطالعه از دیگر اهداف اجرای طرح کتابخانه گردی است.
عكس های مرتبط : كلمات كليدی : کتابخانه گردی
نسخه قابل چاپ