فهرست

به همت كتابخانه آيت اله هاشمي قمبوان انجام شد؛

ويژه برنامه جشن نيمه شعبان و سالروز تاسيس نهاد كتابخانه هاي عمومي در كتابخانه آيت اله هاشمي قمبوان برگزار شد

ويژه برنامه جشن نيمه شعبان و سالروز تاسيس نهاد كتابخانه هاي عمومي با همكاري رئيس خانه هلال قمبوان و پيش دبستاني شبنم در كتابخانه آيت اله هاشمي قمبوان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان اصفهان، به مناسبت اعياد شعبانيه و سالروز تاسيس نهاد كتابخانه هاي عمومي ويژه برنامه اي با همكاري خانه هلال روستا و پيش دبستاني شبنم در كتابخانه آيت اله هاشمي قمبوان برگزار شد.
اين جشن كه با حضور و همكاري جمعي از مادران و كودكان و همچنين مسئولين خانه هلال و پيش دبستاني شبنم برگزار شد، ابتدا طي برنامه ريزي انجام شده مادران اقدام به برپا داشتن سفره همراه با انواع نذري براي كودكان كردند.
در ادامه با اجراي برنامه مولودي خواني براي كودكان و مادران، قصه گويي، نحوه عضويت دركتابخانه و خدمات آن، مسابقه و اهداي جوايز، پذيرايي و ... لحظات شادي براي كودكان و مادران ساخته شد.
در اين برنامه عبادي رئيس هلال احمر شهرستان به همراه همكارانشان و همچنين بانوي كارآفرين روستا خانم فروغي و برادر شهيد احمد نادري شركت داشتند و از كتابخانه بازديد کردند.
در پايان برنامه همزمان با روز درختكاري چند تن از كودكان اقدام به كاشت درخت در محوطه كتابخانه آيت اله هاشمي قمبوان کردند.
     
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ