فهرست

به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نجف‌آباد انجام شد؛

اهداي بيش از 380 ميليون ريال جوايز نقدي و غير نقدي به 300 برگزيده در 11 مسابقه كتابخواني

اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان نجف آباد در طول سال جاري اقدام به برگزاري يازده مسابقه كتابخواني مجازي در سطح شهرستان نمود.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان اصفهان، با هدف افزايش آگاهي و جلب توجه افكار عمومي به مطالعه و كتابخواني، توجه ويژه به فعاليت هاي كتاب محور به مناسبت هاي ملي مذهبي در طول سال و آشنا نمودن اقشار جامعه با كتابهاي خوب، اداره كتابخانه هاي عمومي  شهرستان نجف آباد در طول سال  جاري اقدام به برگزاري يازده مسابقه كتابخواني در سطح شهرستان نمود.

احمدي رييس اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان با اعلام اين خبر افزود: در طي اين مدت به مناسبتهاي ماه مبارك رمضان، ايام سوگواري محرم و صفر و اعياد قربان و غدير سه مسابقه كتابخواني ويژه مددجويان زنداني سطح شهرستان در جهت كمك به ارتقاء سطح آموزش و فراهم نمودن زمينه اصلاح و بازپروري ايشان برگزار شد كه در پايان هر مسابقه  به سي نفر از برگزيدگان سي ميليون ريال جايزه نقدي اهدا شد.

وي مجموع مبالغ هداياي نقدي و غير نقدي را بالغ بر 387 میلیون  ريال و محل تامين را از بودجه انجمن كتابخانه هاي عمومي شهرستان نجف آباد ذكر نمود.  
گفتنی است، روزه دريچه اي به عالم معنا در ماه مبارك رمضان، تفسير موضوعي نهج البلاغه در دهه امامت و ولايت، ضيافت بلا به مناسبت ايام سوگواري سالار شهيدان، مسابقه بزرگ از سه كتاب پروانه هاي آبي، گلوله خيالي و عباس دست طلا به مناسبت هفته دفاع مقدس، پويش عكس كتابخوان هاي كوچك به مناسبت روز جهاني كودك، مسابقه بزرگ كتابخواني از كتاب «من و كتاب» در هفته كتاب و كتابخواني، رفيق خوشبخت ما به مناسبت سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سليماني و يك ون شبهه به مناسبت سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي از عناوين مسابقات برگزار شده طي امسال بود. 

نسخه قابل چاپ