فهرست

به همت کتابخانه عمومی فاطمیه گلپایگان انجام شد؛

برگزاري نشست و گفتمان ديني با موضوع اهميت نماز

نشست و گفتمان ديني با موضوع اهميت نماز با حضور جمعی از دانش آموزان دبیرستان دخترانه شرف در كتابخانه عمومي فاطميه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي استان اصفهان، گفتمان ديني  با محوريت اهميت نماز با حضور حجت الاسلام والمسلمين احمد عبدالمنافي استاد حوزه و دانشگاه  و جمعي از دانش آموزان دبيرستان شرف در كتابخانه عمومي فاطميه برگزار شد.
حجت الاسلام و المسليمن عبدالمنافي با تصريح اينكه نماز رابطه انسان با خداست و مايه صفاي روح و پاكي دل و پيدايش روح تقوا و تربيت انسان و پرهيز از گناهان است، گفت: نماز مهم‌ترين عبادات است كه طبق روايات اگر قبول درگاه خدا شود عبادات ديگر نيز قبول مي‌شود و اگر قبول نشود اعمال ديگر نيز قبول نمي‌شود.
 استاد حوزه و دانشگاه در اين نشست عنوان كرد: يكي از فرايض ديني، كه براي انسان آثار مثبت‌ و فراواني دارد، نماز است و نماز مهم‌ترين گام براي تربيت ديني و ايجاد رفـتارهاي صحيح است.
حجت الاسلام و المسلمین عبدالمنافی افزود : اگر مي خواهيد در تمام مراحل زندگي و درس و تحصيل موفق باشيد نمازهاي يوميه را اول وقت اقامه كنيد و از نماز كمك و ياري بجوئيد .

وی ادامه داد: انس با نماز شيرين و لذت بخش است، چرا كه خداوند متعال در هنگام نماز وقار و آرامش خاصي به انسان عطاء مي‌كند و زندگي انسان را در مسير تكامل قرار مي دهد.
در پايان برنامه حجت الاسلام والمسلمبن عبدالمنافي مسابقه اي از كتاب «پرتوي از اسرار نماز» نوشته محسن قرائتي طرح نمود كه با پاسخ صحيح دانش آموزان و اهداي جوايز همراه بود.

 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ