فهرست

به مناسبت گراميداشت چهل و چهارمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران و فرارسيدن ايام الله دهه فجر؛

ويژه برنامه جشن پيروزي انقلاب اسلامي ايران در كتابخانه عمومي فرهنگسراي اشراق سرارود برگزار شد

به مناسبت گراميداشت چهل و چهارمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران و فرا رسيدن ايام الله دهه فجر ويژه برنامه جشن پيروزي انقلاب اسلامي در كتابخانه عمومي فرهنگسراي اشراق سرارود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان اصفهان، همزمان با گراميداشت چهل و چهارمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران و فرارسيدن ايام الله دهه فجر، ويژه برنامه اي به همين مناسبت در كتابخانه عمومي فرهنگسراي اشراق سرارود  با همكاري كاربران فعال كتابخانه برگزار شد.
در اين برنامه كاربران فعال كتابخانه عمومي فرهنگسراي اشراق سرارود با آذين بندي كتابخانه به استقبال جشن پيروزي رفتند و با برنامه هاي متنوع فرهنگي از جمله جمع خواني، خلاصه گويي، قصه گويی، معرفي كتاب و سرود اي ايران را  اجرا نمودند.
 مسئول كتابخانه  به منظور پيروزي  انقلاب اسلامي ايران، با در اختيار قرار دادن  وسايل نور افشاني  به كاربران، در بيرون از كتابخانه و با نداي الله اكير جشن شادي  به همين مناسبت بر پا کردند.
گفتني است پايان بخش اين برنامه به عضو فعال كتابخانه ابوالفضل كيوانيان  شركت كننده در مسابقه پويش سلام بر حسين  جايزه اي به رسم ياد بود از طرف نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تقديم شد.

 

عكس های مرتبط : كلمات كليدی : دهه فجر
نسخه قابل چاپ