فهرست

در راستای توسعه همکاری‌ها؛

بازديد از ايستگاه مطالعه بيمارستان امام حسين(ع) شهرستان گلپايگان

همزمان با دهه فجر سرپرست اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان گلپايگان از ايستگاه مطالعه مستقر در بيمارستان امام حسين(ع) بازديد كرد.

 به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي استان اصفهان، در بازديد سرپرست اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان گلپايگان از ايستگاه مطالعه كلينيك تخصصي بيمارستان امام حسين (ع) ميزان استقبال و نقاط ضعف و و قوت اين ايستگاه مورد بررسي قرار گرفت.
در اين بازديد و گفت‌و‌گو با احسان عبيري رئيس بيمارستان مشكلات و فرصت هاي اين ايستگاه مورد بررسي قرار گرفت.
احسان عبيري از استقبال مادران خانه دار و كودكاني كه به كلينيك مراجعه مي كنند خبر داد و همچنين از كمبود منابع اين ايستگاه و صحبت كرد و بيان كرد استقبال از اين ايستگاه بيشتر به كتاب هاي پزشكي و حوزه سلامت و كتابهاي كودك مي باشد.

در ادامه ميثم عظمتي سرپرست اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري كه در جامعه اسلامي، كتابخواني بايد همگاني و فراگير شود، افزود: اين امكان با ايجاد و غني سازي منابع ايستگاه مطالعه كتاب در كلينيك تخصصي بيمارستان فراهم شده است كه مراجعين با توجه به مدت انتظار جهت ويزيت توسط پزشكان معالج و يا مدت زمان بستري مي توانند اوقات خود را با خواندن كتابهاي در دسترس پر نموده  و با خواندن هر كتاب دريچه اي تازه بر دنياي اطراف باز نمايند و موجب پيشرفت و ارتقاء علمي و فرهنگي جامعه گردد. اميد است با اقدامات مشابه سرانه كتابخواني در كشور عزيزمان به حد منطقي و مطلوبي برسد.
نسخه قابل چاپ