فهرست

به میزبانی کتابخانه سیدابوالرضا راوندی؛

نشست رونمایی کتاب «داستان های شاهنامه» برگزار شد

نشست رونمایی کتاب «داستان های شاهنامه» با حضور نویسنده اثر به میزبانی کتابخانه عمومی سیدابوالرضا راوندی برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، نشست رونمایی کتاب «داستان های شاهنامه» با حضور زینب سادات واسعی، رییس اداره کتابخانه های عمومی کاشان؛ فاطمه خانی آرانی، نویسنده اثر؛ مسعود نوری فرد، مرشد و مربی نقالی؛ مصطفی جوادی، فعال فرهنگی و جمعی از دانش آموزان و اعضا کتابخانه در کتابخانه عمومی سید ابوالرضا راوندی برگزار شد.
در ابتدای برنامه مسعود نوری فرد مربی و مرشد نقالی در شهرستان کاشان، ضمن تشکر از فاطمه خانی بابت نگارش کتاب اظهار داشت: عشق به وطن و فرهنگ ریشه اصلی تلاش نویسنده در ثبت این اثر است.
نوری فرد هنر نقالی را در کلامی ساده و شیوا معرفی نمود  و ابراز امیدواری کرد این هنر بیشتر مورد توجه عموم مردم بخصوص کودک و نوجوان قرار بگیرد.
در ادامه فاطمه خانی آرانی نویسنده کتاب «داستان های شاهنامه» در جمع دانش آموزان حاضر در این برنامه در مورد چرایی و چگونگی نگارش کتاب مطالبی رو بیان نمود و اظهار داشت: قشر کودک و نوجوان باید برای درک و آشنایی بیشتر با تاریخ و تمدن چندهزارساله خواندن کتب کهن ایران زمین را در برنامه مطالعاتی خود داشته باشند.

گفتنی است در پایان نشست، تابلو رونمایی کتاب «داستان های شاهنامه» به درخواست نویسنده کتاب، توسط مادر ایشان پرده برداری و سرود «ای ایران» توسط دانش آموزان حاضر در برنامه قرائت شد.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ