فهرست

همزمان با چهل و چهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران؛

جشن پيروزي انقلاب در گلدشت برگزار شد

جشن پيروزي انقلاب به ميزباني شهر گلدشت و با همكاري اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان نجف آباد در مصلاي اين شهر با حضور مسئولين و جمعي از اهالي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان اصفهان،  جشن چهل و چهارمين سالگرد  پيروزي انقلاب اسلامي همراه با نورافشاني و طنين بانگ الله اكبر با مشاركت اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان و به ميزباني شهرداري گلدشت و با حضور رييس اداره كتابخانه هاي نجف آباد، رييس اداره آموزش و پرورش، شهردار گلدشت، امام جمعه،  اعضاي شوراي اسلامي شهر و جمعي از اهالي شهر در مصلاي اين شهر برگزار شد.
اجراي سرود توسط کودکان دهه نود آغازگر برنامه بود.

حجت الاسلام تركی، امام جمعه گلدشت نیز در این مراسم با اشاره به كلام مقام معظم رهبري كه دهه هشتادي ها انقلاب را به نقطه اصلي و شكوه  خود مي رسانند، اين درخت تناور 44 ساله انقلاب را مرهون دلاورمردي هاي مردان و زنان بزرگ اين سرزمين دانست.
در پايان مراسم بانگ الله اكبر طنين انداز و مراسم نورافشاني از فراز بام كتابخانه علامه مجلسي گلدشت اجرا شد.
پيش از شروع برنامه احمدي، رييس اداره كتابخانه های عمومی نجف آباد؛ حجت الاسلام تركي، امام جمعه و فردوسي شهردار گلدشت با حضور بر مزار شهدا به مقام اين عزيزان، اداي احترام کردند.

گفتني است در دهه فجر امسال اداره كتابخانه هاي نجف آباد با همكاري شهرستان هاي خميني شهر و شهرضا اقدام به برگزاري مسابقه كتابخواني «يك ون شبهه» در سامانه مسابقات الكترونيك كتابخواني به نشاني www.samakpl.ir تا 12 اسفند ماه نموده است كه در پايان نيز به ۱۰۰ نفر از برگزيدگان به قيد قرعه كارت هديه ۲ ميليون ريالي اهدا مي‌شود.

عكس های مرتبط : كلمات كليدی : دهه فجر
نسخه قابل چاپ