فهرست

به مناسبت چهل و چهارمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي؛

مسابقه كتابخواني از كتاب «يك ون شبه» و كتاب «تولد در لس آنجلس» برگزار مي شود

به مناسبت چهل و چهارمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، مسابقه كتابخواني از كتاب «یک ون شبه» و کتاب «تولد در لس آنجلس» به همت اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان خوروبيابانك برگزار مي شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان، به مناسبت چهل و چهارمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي مسابقه كتابخواني از كتاب «یک ون شبه» و کتاب «تولد در لس آنجلس» به همت اداره كتابخانه‌هاي عمومي با همکاری حوزه مقاومت بسیج خواهران و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خووربیابانک برگزار مي شود.

اين مسابقه که با هدف ارتقاي سطح آگاهي شهروندان و ترويج فرهنگ كتابخواني و گرامیداشت ایام الله دهه فجر از تاريخ 12بهمن‌ماه الی 22 بهمن‌ماه در قالب 20 سوال چهارگزینه‌ای براي عموم مردم شهرستان خوروبیابانک از متن کتاب «یک ون شبهه»  و 10 سوال چهارگزینه‌ای ویژه پسران نوجوان از کتاب «تولد در لس آنجلس» برگزار مي‌شود.


علاقمندان ميتوانند جهت شركت در مسابقه پاسخ سوالات خود را به شماره 09139244931 به صورت پيامك در پيام رسان ايتا و واتساپ ارسال كنند. همچين براي دريافت فايل منبع مسابقه از طريق كانال كتابخانه‌های عمومي شهرستان در پيام رسان ايتا به آدرس @libvelayat, @shohadaplib, @libyaghma اقدام كنند. به برندگان مسابقه به قيد قرعه 10 عدد کارت هدیه یک میلیون ریالی اهدا خواهد شد.
نسخه قابل چاپ