فهرست

در راستاي بهبود وضعيت كتابخانه عمومی نايين؛

فرماندار و اعضاي انجمن خيرين كتابخانه‌ساز نايين از كتابخانه این شهر بازديد كردند

فرماندار و اعضاي انجمن خيرين كتابخانه‌ساز نايين از كتابخانه نايين بازديد و با كتابداران و اعضاي كتابخانه گفتگو كردند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي استان اصفهان، محمد كريمي، فرماندار شهرستان نايين؛ سيدعليرضا جعفري، مديرعامل انجمن خيرين كتابخانه‌ساز و ديگر اعضاي اين انجمن از كتابخانه عمومي نایین بازديد كردند.
محمد كريمي، فرماندار شهرستان نايین پس از گفتگو با اعضاي كتابخانه و كتابداران ضمن اظهار تأسف از وضعيت نابسامان كتابخانه، شهر كهن نايين را كه زادگاه علامه ناييني، دكترمصاحب، دكترفاطمي و ديگر مردان بزرگ تأثيرگذار در تاريخ است را درخور داشتن كتابخانه‌هاي بزرگ و با امكانات كافي دانست و به اعضا و كتابداران اميدواري داد كه با پيگيري جدي فرمانداري ساختمان جديد كتابخانه هرچه زودتر به بهره‌برداري خواهدرسيد.
يعقوب محمدي، رئيس اداره كتابخانه‌هاي شهرستان نايين گفت: خيرين كتابخانه‌‍‌‌‌ساز با كمك به ساخت كتابخانه، زمينه بيشتري براي بهره‌گيري اقشار مختلف از اين مكان فرهنگي فراهم مي‌كنند و در شرايط كنوني كه با كمبود اعتبار در بخش‌هاي مختلف مواجه‌ايم خيرين و نيكوكاران به عنوان سفيران گمنام پاي كار آمده و با كمك‌هاي خود، دولت را در زمينه توسعه هر چه بيشتر بخش‌هاي مختلف ياري مي‌دهند.
اعضاي انجمن با اهداي مبلغ 50000000 ريال به كتابخانه براي تهيه كتب مورد نياز اعضا، غني شدن منبع كتابخانه را يكي از مهمترين عوامل تشويق مردم به مراجعه و عضويت دركتابخانه‌ها برشمردند.

عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ