فهرست

با همكاري و همياري شهرداري نايين؛

آيين بزرگداشت مقام زن و رونمايي كتاب «تلألو ايثار در وجود زن» برگزار شد

به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) آيين بزرگداشت مقام زن و رونمايي كتاب «تلألو ايثار در وجود زن» برگزارشد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي استان اصفهان، همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه‌زهرا‌ (س)، مراسم بزرگداشت مقام زن و آيين رونمايي كتاب «تلألو ايثار در وجود زن» نوشته مژگان ثابتي با حضور الهام آزاد، نماينده مردم نايين و خوربيابانك در مجلس شوراي اسلامي؛ مرضيه هاشمي، خبرنگار آمريكايي-ايراني؛ بتول سقاباشي، نماينده شهرداري و عضو انجمن خيرين كتابخانه‌ساز؛ فرشته رضايي، مسئول كتابخانه عمومي امام الرحمه و جمعی ازبانوان درسالن آمفي‌تئاتر امام‌خميني (ره) برگزارشد.
الهام آزاد با تأكيد بر نقش پررنگ زنان در تربيت و پرورش نسل‌هاي بعد گفت: زن مسلمان بايد الگوي زنان عالم باشد و حركت به سوي تمدن بزرگ اسلامي به جز با همراهي زنان نجيب و محجوب و دانا ميسر نیست.
مرضيه هاشمي، خبرنگار و مستندساز ايراني – آمريكايي با بيان مختصري از زندگي پرفراز و نشيب خود و بيان چگونگي گرايشش به دين اسلام، عمل به تعاليم اين دين را تنها راه تعالي بشر دانست.
گفتنی است در حاشیه اين مراسم به همراهي بتول سقاباشي، نماينده خانواده شهيدعلي‌اكبر سقاباشي، جوايز مسابقه اصول شهروندي از برندگان اين مسابقه كتابخواني تقدير و جوايز به ايشان اهدا شد.
نسخه قابل چاپ