فهرست

همزمان با سالروز وفات حضرت ام‌البنین(س)؛

ویژه برنامه تجليل از مادران و همسران شهدا در كتابخانه عمومي ابن مسكويه برگزار شد

همزمان با سالروز وفات حضرت ام البنين(س)، ویژه برنامه تجليل از مادران و همسران شهدا در كتابخانه عمومي ابن مسكويه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان اصفهان، به مناسبت فرا رسيدن سالروز وفات حضرت ام البنين (س)  و در راستای گراميداشت مقام مادران و همسران شهدا ویژه برنامه تجليل از مادران و همسران شهدا در كتابخانه عمومي ابن مسكويه برگزار شد.
در این ویژه برنامه مادر شهيد بزرگوار مسعود رمضاني درباره خصوصيات اخلاقي و رفتاری فرزندش براي حاضرين در جلسه مطالبی بیان کرد.
پس از آن محبوبه عابدي، از اعضای فعال كتابخانه ، ضمن تقدير از مادران و همسران شهدا گفت: اگر ايثار و شهادت، صبر و استقامت اين زنان دلاور نبود، خدا مي دانست چه بر سر نهال نو پاي انقلاب مي آمد.
 زهرا فرقداني، از دیگر اعضای فعال نیز به معرفي كتاب « اين مرد پايان ندار»  نوشته علي بني لوحي پرداختو گفت: نويسنده اين كتاب كه خود از رزمندگان دفاع مقدس است، معتقد است كه بزرگترين خوشبختي زندگي اش اين است كه او را در صحنه جهاد و شهادت راه دادند، هرچند دست خالي از راه برگشته است.
فرقداني ادامه داد: مطالب این کتاب به گونه ای گفته شده، كه خواننده بيشتر با مكتب شهيد سردار حاج قاسم سليماني آشنا شود و خاطراتي در اين كتاب از اين سردار مي خوانيم كه ممكن است براي اولين بار منتشر شده باشد.
گفتني است این ویژه برنامه با تجلیل از مادر بزرگوار شهید مسعو رمضانی پایان یافت.

عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ