فهرست

در راستاي ترویج فرهنگ كتاب و كتابخواني؛

فعاليت هاي متنوع فرهنگي در كتابخانه عمومي انديشه برگزار شد

برنامه هاي متنوع فرهنگي به منظور ترویج فرهنگ كتاب و كتابخواني در كتابخانه عمومي انديشه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي استان اصفهان، در راستاي ترویج فرهنگ كتاب و كتابخواني، برنامه‌هاي متنوع فرهنگي اعم از بازديد دانش‌آموزان و خردسالان از كتابخانه، قصه گويي و آموزش كاردستي، و بازديد امام جمعه شهر دستگرد به همراه شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهر دستگرد در كتابخانه عمومي انديشه دستگرد  برگزار شد.

بازديد از كتابخانه توسط قرباني، امام جمعه شهر دستگرد به همراه شهردار و اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر دستگرد

 قرباني امام جمعه شهر دستگرد به همراه رحيم اصغري، شهردار و حسن ملايي، رئيس شوراي اسلامي شهر دستگرد به همراه ديگر اعضاي شورا از كتابخانه بازديد كردند و از زحمات کتابداران در امر ترويج فرهنگ كتابخواني تقدير و تشكر نمودند.

بازديد خرسالان مهد نخبگان و دنياي كودك 

در اين بازديد که با حضور بيش از 50 نفر از خردسالان مهد كودك نخبگان صورت گرفت، خردسالان ضمن آشنايي با بخش‌هاي مختلف كتابخانه طريقه ساخت كاردستي را آموزش ديدند و قصه گويي براي آنها توسط كتابداران انجام شد همچنين در پايان برنامه اقلام فرهنگي توسط  اعظم مرداني، كتابدار كتابخانه به آنها هديه داده شد.

برگزاري برنامه شاد و مهيج  همراه با قصه گويي توسط قصه گوي برتر استاني، مصطفي جعفري خوزاني

 بيش از صد نفر از دانش‌آموزان مهد دنياي كودك به كتابخانه مراجعه كردند كه ضمن بازديد از كتابخانه و آشنايي با بخش هاي مختلف و شرايط عضويت، ميهمان برنامه قصه‌گويي شدند كه به مدت يك ساعت توسط مصطفي جعفري، قصه گوي برتر استان اجرا گرديد. اين برنامه كه با استقبال مربيان و خردسالان مواجه شد موجبات خرسندي والدين آن‌ها را نيز به همراه آورد.

حضور كتابداران در مهد كودك فرشتگان به منظور قصه‌گويي و كتاب‌خواني

اعظم مرداني، كتابدار كتابخانه در مهد فرشتگان حضور يافت و ضمن تشويق مربيان و خردسالان و والدين آن‌ها به عضويت در كتابخانه، كتاب «اژدهاي كتاب‌خوان و كاكل قرمزي» را  براي نونهالان خواند و قصه آن را براي بچه ها تعريف كرد و در پايان نيز اقلام فرهنگي به عنوان يادبود  به نونهالان اهدا شد.

 

عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ