فهرست

با هدف هم انديشي و توسعه و ترويج كتابخواني؛

دومين نشست هيات انديشه ورز كتابخانه شهداي دهق برگزار شد  

دومين نشست هيات انديشه ورز كتابخانه شهداي دهق به منظور هم انديشي و توسعه و ترويج كتابخواني و با حضور رييس اداره آموزش و پرورش منطقه برگزارشد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان اصفهان، دومين  نشست هيات انديشه ورز كتابخانه شهداي دهق با دعوت از امير حسين خاكي، رييس اداره آموزش و پرورش بخش مهردشت ، جمعي از مديران مدارس برگزار شد.

 در ابتداي نشست سميه حسين هاشمي، مسئول كتابخانه ضمن قدرداني جهت حضور پرشور مدارس در طي هفته کتاب و کتابخوانی، شرحي از فعاليتهاي فرهنگي و آموزشي صورت گرفته در كتابخانه ارائه و از مديران مدارس درخواست نمود اين بازديدها بصورت دوره اي و در طول سال نيز ادامه داشته باشد.   
امیرحسین خاکی، رييس اداره آموزش و پرورش نيز در این نشست بازديد مدارس از كتابخانه بصورت دوره اي و كلاسي با اطلاع اداره مذکور را بلامانع خواند و از مديران درخواست نمود ضمن تشويق دانش آموزان برای مراجعه به كتابخانه و برگزاري كيفي و مطلوب نشست هاي كتابخوان، اطلاع رساني و خبر رساني بيشتري به اولياء، مربيان و  دانش آموزان در خصوص فعاليتها، دوره هاي آموزشي برگزار شده در كتابخانه و مسابقات كتابخواني نيز داشته باشند.

در ادامه حضار،  نقطه نظرات و پيشنهادات خود را در جهت توسعه فرهنگ مطالعه و كتابخواني با محوريت كتابخانه ارائه دادند. 

 در پايان جلسه نيز مقرر شد مدرسه ابتدايي فتاح تا پايان فصل ميزبان نمايشگاه كتاب جهت استفاده و بهره مندي دانش آموزان و اولياء باشد. 

عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ