فهرست

امام جمعه آران و بيدگل تاكيد كرد:

کتابخوانی زمينه ساز پيشرفت کشور است

حجت الاسلام ابوالفضل سلیمانی در حاشیه بازدید از کتابخانه های عمومی شهرستان آران و بیدگل گفت: ارتقای سرانه خرید کتاب و ایجاد فرهنگ کتاب و کتابخوانی سبب توسعه فرهنگی و توسعه همه جانبه جامعه می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان حجت الاسلام ابوالفضل سلیمانی در حاشیه بازدید از کتابخانه های عمومی شهرستان آران و بیدگل گفت: ارتقای سرانه خرید کتاب و ایجاد فرهنگ کتاب و کتابخوانی سبب توسعه فرهنگی و توسعه همه جانبه جامعه می شود.

امام جمعه آران و بیدگل اظهار داشت: مطالعه و کتابخواني با بهره گيري از منابع مفيد و کاربردي علاوه بر افزايش سطح آگاهي و بينش خواننده کتاب، موجب افزايش سطح سواد جامعه و زمينه ساز رشد و پيشرفت کشور است.

وی افزود: کتاب و نگارش همواره اصلي‌ترين نقش در رشد و بالندگي حيات اجتماعي بشر را بر عهده داشته است و در تمامي دوره‌ها و زمان‌ها، کمک حال بشر بوده است تا آدمي با انديشه‌هاي سالم در مسير درست زندگي گام بردارد.
وی ابراز امیدواری کرد با ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و تقویت پیوند جامعه و کتاب شاهد بالندگی، پویایی و شکوفایی هرچه بیشتر استعدادها و رشد و تعالی در جامعه بویژه جوانان، دانش آموزان، طلاب و دانشجویان در سطوح مختلف حوزه های علمیه و دانشگاه ها در عرصه علم و دانش باشیم.
 

گفتنی است، حجت الاسلام ابوالفضل سلیمانی امام جمعه آران و بیدگل، ضمن بازدید از کتابخانه استاد مؤذن پور آرانی و کتابخانه عمومی مجتهدالزمان بیدگلی شهرستان آران و بیدگل در جریان فعالیت های اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان قرار گرفت.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ