فهرست

همزمان با سی‌امین دوره هفته کتاب انجام شد؛

تجلیل از فعالان حوزه کتاب و کتابخوانی در شهرضا

همزمان با سی‌امین دوره هفته کتاب از فعالان حوزه کتاب و کتابخوانی در شهرستان شهرضا تقدیر و تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان، همزمان با سی‌امین دوره هفته کتاب از ۷۵ نفر از فعالان حوزه کتاب در زمینه های امور فرهنگی، فعالان اهدای کتاب، کتابخوانان فعال، خانواده کتابخوان، کتابخوانان خردسال فعال و ۱ نویسنده خردسال، با حضور مسئولین شهرستان تجلیل و تقدیر شد.
سید امیر جعفری، فرماندار شهرضا در این مراسم گفت: پیشرفت و توسعه هر جامعه در گرو افزایش سرانه کتابخوانی است و تولید و افزایش علم و دانش، با توجه به فهم متفاوت هر خواننده از خواندن کتاب افزایش می یابد.
سید امیر جعفری با اشاره به اینکه کتاب هیچ گاه از سبد زندگی بشر حذف نمی شود، گفت: شهرستان شهرضا دارای  13 باب کتابخانه عمومی نهادی و مشارکتی است .
جعفری با اشاره به اینکه نیازمند بروز رسانی منابع کتابخانه ها هستیم، افزود: درکتابخانه های عمومی شهرستان حدود 147 هزار  نسخه کتاب با بیش از ۵ هزار عضو  فعال هست ، که امیداریم این تعداد روز به روز افزایش می یابد.
ایشان افزود باید عموم مردم بیشتر با کتاب انس بگیرند و پیرو شعار هفته کتاب که مبنی بر خواندن و مطالعه کردن مفید می باشد با عضویت در کتابخانه ها و امانت کتب در جهت  افزایش سرانه مطالعه شهرستان تلاش گردد.

در این مراسم همچنین کتاب‌های «از موج تا اوج» و «مشکلات را شکلات کنید» توسط مصطفی قدمی  و «مجموعه پنج جلدی قهرمان من» توسط نازنین زهرا عدالت زاده معرفی شد.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ