فهرست

به مناسبت هفته كتاب و كتابخواني؛

فعاليتهاي متنوع فرهنگي در كتابخانه عمومي شهيد مفتح اصفهان برگزار شد 

برنامه هاي متنوع فرهنگي در كتابخانه عمومي شهيد مفتح به مناسبت هفته كتاب و كتابخوانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان اصفهان، ليلا كاظمي، مسئول كتابخانه عمومي شهيد مفتح اصفهان با اعلام این خبر به تشريح برنامه هاي فرهنگي به مناسبت سي امين دوره هفته كتاب پرداخت و گفت: به مناسبت آغاز هفته كتاب و كتابخواني در بيست و يك  آبان ماه 1401 نشست كتابخوان مدرسه اي، در مدرسه  شهيد چيتي در مقطع ابتدايي برگزار شد.

در این نشست، كتاب  «فرار از كتابخانه آقاي لمونچو» نوشته كريس گرابنست توسط لیلا کاظمی؛ كتاب «فرمول نجات پي»  نوشته استيسي مك آنلتي توسط آيسا صالحي؛ كتاب «پنج پادشاهي» نوشته براندون مال توسط درسا صالحي؛ كتاب «دختر شينا» نوشته بهناز ضرابي زاده توسط ريحانه صانعي؛  و كتاب « آرش كمانگير» نوشته محمد رضا محمدي توسط لعيا زرگري معرفی شد.

ليلا كاظمي در ادامه گفت: جشن كودك و كتاب با همكاري مهد كودك باغ جواهر از دیگر برنامه های هفته کتاب بود كه در بيست و دوم آبان برگزار شد. در اين جشن فضايي شاد و به ياد ماندني براي كودكان به وجود آمد تا علاوه بر بازي در فضاي كتابخانه با كتاب و فوايد آن آشنا شوند.
كاظمي ادامه داد: اجراي برنامه هاي مختلف شاد و متنوع از جمله نمايش عروسكي، مسابقه نقاشي، شعرخواني و اجراي سرود، قصه خواني و قصه گويي از برنامه هايي بود كه در اين جشن اجرا شد.
گفتنی است، در روز بيست و سوم آبان دانش آموزان دبستان پسرانه مهاد پايه اول، دوم و سوم از كتابخانه بازديد كردند و با کتابخانه و خدمات آن آشنا شدند  و برای آنها قصه گفته شد.

عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ