فهرست

همزمان با سی‌امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران صورت گرفت؛

بازديد رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان گلپايگان از كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان

 رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان گلپايگان همزمان با بزرگداشت هفته كتاب و كتابخواني از كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان بازديد كرد.  

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومي استان اصفهان، هادي بياتي رئيس اداره فرهنگ و ارشاد‌‌ اسلامي و دبير انجمن كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان گلپايگان همزمان با بزرگداشت هفته كتاب و كتابخواني ضمن بازيد از كتابخانه‌هاي شهرستان در خصوص وضعيت كتابخانه‌ها  گفت و گو و از كتابداران كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان تقدير و تشكر كرد.
در ابتداي اين بازديد ميثم عظمتي سرپرست اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان گلپايگان ضمن قدرداني از اين حضور، ترويج فرهنگ كتاب و كتابخواني را يك ضرورت دانست و تامين نيازهاي كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان را در گرو تلاش و همكاري همگاني دستگاه ها دانست و گفت: اميدواريم با تلاش مضاعف بتوانيم گام‌هاي مثبتي در راستاي ارتقاي شاخص‌هاي فرهنگي درحوزه كتاب و كتابخواني برداريم.
 در ادامه رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي گلپايگان به نقش تأثيرگذار كتاب در خانواده‌ها و محافل عمومي اشاره كرد و گفت: كتاب غذاي روح و روان بشريت است و انسانها با مطالعه كتاب علاوه بر افزايش معلومات و اطلاعات به آرامش روحي و رواني دست پيدا مي كنند.
بياتي افزايش سرانه  مطالعه به واسطه ارتباط با  كتاب هاي مفيد را امري ضروري دانست و افزود: حضور در كتابخانه‌ها يك فعاليت فرهنگي و مفرح است كه علاوه بر افزايش درك و آگاهي باعث شادماني قلبي به واسطه گردش  در دنياي كتاب‌ها مي شود. اين حضور مي تواند يك خاطره ماندگار به ويژه براي كودكان و نوجوانان باشد.
خاطرنشان مي شود: در پايان اين ديدارها تعداد 100 نسخه كتاب از سوي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان  به كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان اهدا گرديد.