فهرست

به مناسبت سي امين دوره هفته كتاب جمهوري اسلامي ايران؛

ميز خدمت اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان شهرضا در محل نماز جمعه داير شد   

به مناسبت سي امين دوره هفته كتاب جمهوري اسلامي ايران ميز خدمت اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان شهرضا در محل نماز جمعه داير شد.   

به گزارش روابط عمومي اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، همزمان با سي امين دوره هفته كتاب در تاريخ 27 آبانماه سال جاري ميز خدمت اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان شهرضا با هدف پاسخگويي به مطالبات مردم، در محل مسجد صديقه طاهره، محل برگزاري نماز جمعه شهرستان، در بين نمازگزاران بر پا شد.

فاطمه پورخاقان رييس اداره كتابخانه هاي عمومي با اعلام این خبر افزود: هدف از برپايي ميز خدمت در محل نماز جمعه اين است كه مسئولان به صورت چهره به چهره با مردم ديدار و از نزديك با آن ها گفت وگو نمايند.

رييس اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان شهرضا با بيان اينكه برپايي ميز خدمت رضايتمندي مردم را در پي دارد، گفت: با توجه به برپايي نمايشگاه كتاب نويسندگان شهرضا و معرفي كتابخانه هاي سطح شهرستان، علاقمندان به عضويت در كتابخانه ها در اين برنامه نام نويسي شدند.

گفتنی است، در اين برنامه براي كودكان شركت كننده در نماز جمعه كارگاه نقاشي و رنگ آميزي برگزار شد و كتاب و مجله به شركت كنندگان اهدا شد.
   
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ