فهرست

با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی؛

جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان تیران و کرون برگزار شد

جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان تیران و کرون با محوریت برگزاری یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی به ریاست فرماندار برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تیران و کرون، جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان تیران و کرون با محوریت برگزاری یازدهمین دوره جشنواره کتاب‌خوانی رضوی،  با هدف ترویج و اشاعه فرهنگ منور رضوی به ریاست مجید حججی، فرماندار تیران؛ داوود گودرزی، شهردار عسگران؛ ابراهیم شجاعی، سرپرست شهرداری تیران؛ احمد احمدی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان، بخشداران شهرستان و جمعی از مسئولان برگزار شد.
مجید حججی، فرماندار شهرستان گفت: در شرایطی که در خانه ماندن بهترین راه مبارزه با ویروس منحوس کرونا است،جشنواره کتابخوانی رضوی این فرصت را به خانواده ها می‌دهد تا در کنار مطالعه و افزایش آگاهی با سیره و سبک زندگی رضوی آشنا شوند و الگویی عملی جهت تقویت بنیادهای اعتقادی و ارزش‌های دینی خود داشته باشند.
وی همچنین با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی خواستار مشارکت حداکثری دستگاه‌ها و ادارات شهرستان در یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی شد.
در ادامه داوود گودرزی، شهردار عسگران گزارشی از اقدامات و پیگیری‌های انجام شده در خصوص روند اجرا و تکمیل پروژه کتابخانه عسگران ارائه داد.
احمد احمدی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نیز به ارائه گزارشی از روند اجرای مصوبات جلسه پیشین انجمن و فعالیت‌های انجام شده توسط کتابخانه‌های عمومی شهرستان در ایام کرونا پرداخت.
در پایان نیز اعضای حقیقی و حقوقی به بیان پیشنهادات خود در زمینه ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی پرداختند.
همکاری دستگاه‌های اجرایی و فعالان فرهنگی با اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان برای جلب مشارکت حداکثری مردم در یازدهمین دوره جشنواره رضوی، پیگیری ساخت کتابخانه شهر عسگران، پیگیری برای تأمین نیروی کتابخانه افجان، تعمیر و مرمت پیاده رو کتابخانه رضوانشهر توسط شهرداری و درخواست اختصاص زمین جهت احداث کتابخانه در روستای ورپشت از مهم‌ترین مصوبات جلسه بود.

 
كلمات كليدی : جلسه انجمن , کتابخانه‌های عمومی تیران و کرون , جشنواره کتابخوانی رضوی
نسخه قابل چاپ