فهرست

با محوریت یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوي؛

دیدار سرپرست اداره كتابخانه‌هاي شهرستان نايين با امام جمعه

در ديدار صميمانه سرپرست اداره كتابخانه‌هاي عمومي و امام جمعه شهرستان نايين بر حضور پررنگ مسئولان و اقشار مختلف مردم در جشنواره رضوي تأكيد شد.

به گزارش روابط‌عمومي اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان؛ حسين هاشم‌پور، سرپرست اداره كتابخانه‌هاي شهرستان نايين در دفتر حجه‌الاسلام سيدعلي سجادي، امام جمعه شهرستان نايين حضوريافته و پيرامون برگزاري يازدهمين دوره جشنواره بزرگ كتابخواني رضوي به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در اين ديدار حجه‌الاسلام سجادي خاطر نشان كرد فرهنگ محوري‌ترين برگ هويت يك ملت محسوب مي شود و در شهري با پيشينه پربار فرهنگي و تاريخي انتظار مي رود اين جشنواره با اقبال عمومي روبرو شود.
وی از برپايي چنين برنامه‌هاي همگاني و مزين بنام ائمه (عليهما سلام) تمجيد كرد و گفت‌: رسانه مي‌تواند به عنوان مرجعي براي اطلاع‌رساني عمل كند، به صورتي‌كه حضور  پرشور و استقبال عمومي در گرو همت تمامي مسئولان دست اندر كار اين امر مي باشد.
حسین هاشم‌پور، سرپرست اداره كتابخانه‌هاي شهرستان نايين نیز با اشاره به ظرفیت فرهنگی موجود در کتابخانه‌ها، گفت: استفاده مناسب از این ظرفیت‌ها می‌تواند زمینه ساز گسترش فرهنگ کتابخوانی در شهرستان شود و اگر جامعه کتابخوان شود، قطعاً شاهد کاهش آسیب‌های اجتماعی در شهرستان خواهیم بود.
وی ضمن ارائه گزارشی از میزان مشارکت شهرستان نائین در جشنواره رضوی گفت: برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی امری ضروری در راستای اعتلای فرهنگ کتابخوانی در جامعه است. در راستای برگزاری هرچه پرشورتر یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی از آحاد مردم فهیم شهرستان دعوت می کنم در این حرکت عظیم فرهنگی مشارکت گسترده داشته باشند.
هاشم‌پور در پایان اظهار اميدواري كرد: با احداث ساختمان جديد کتابخانه عمومی نائین، مشکلات كتابخانه حل شده و همين عامل باعث بسط فعاليت‌هاي فرهنگي و رونق بيش از پيش كتابخانه به عنوان قلب تپنده فرهنگ در شهر شود.


 
كلمات كليدی : دیدار با امام جمعه , جشنواره کتابخوانی رضوی , رضوی , کتابخانه‌های عمومی نائین
نسخه قابل چاپ