فهرست

به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اردستان؛

كتاب« پرسش و پاسخ هاي مهدويت در دوران ظهور» جمع‌خوانی شد

تاب« پرسش و پاسخ هاي مهدويت در دوران ظهور» به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اردستان جمع‌خوانی شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان اردستان، به مناسبت هفته نيروي انتظامي و بزرگداشت شاعر بزرگ حافظ شيرازي نشست جمع‌خوانی كتاب« پرسش و پاسخ هاي مهدويت در دوران ظهور» اثر رحیم کارگر با حضور سرهنگ غلامرضا هاشمي‌زاده، فرمانده نيروي انتظامي شهرستان اردستان و کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان اردستان برگزار شد.
هاشمي‌زاده، فرمانده نيروي انتظامي شهرستان، امنيت را يكي از نيازهاي بنيادين جامعه عنوان كرد و گفت: كشور به رغم تهديدها و مشكلات بسياري كه دشمنان در کمین نشسته ایجاد می‌کنند، با همكاري مردم و نيروهاي انتظامي، امنيتي و مسلح از امنيت و آرامش بالايي برخوردار است.
 هاشمي‌زاده نقش كتابخانه‌هاي عمومي در فرهنگ‌سازي و كاهش آسيب‌هاي اجتماعي و هنجاري را برجسته و کلیدی عنوان کرد و خود را آماده هرگونه همكاري با مجموعه كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان اردستان اعلام كرد.
عفت باقري،رئيس اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان اردستان گفت: نيروي انتظامي براي حفظ امنيت مردم تلاش مي‌كند و در اين زمينه شبانه روز مشغول فعاليت و فداكاري است.
وي با بيان اينكه امروزه در جهان ناامني‌هاي مختلفي را شاهد هستيم، تأكيد كرد: با وحدت و همدلي كه در بين نيروهاي نظامي و انتظامي وجود دارد و زير سايه ولايت‌فقيه و تحت زعامت فرماندهي معظم كل قوا، هم‌اكنون جمهوري اسلامي ايران در امنيت كامل به سر مي‌برد.
باقری افزود: حضور پرسنل نيروي انتظامي شهرستان در برنامه‌هاي فرهنگي اين اداره و حمايت‌هاي مربوطه از مجموعه كتابخانه ها تعاملي قابل تقدير و ستايش است و با لوح تقدیر از این مجموعه قدردانی کرد.
گفتنی است کتاب « پرسش و پاسخ هاي مهدويت در دوران ظهور» توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و دفتر نشر معارف انتشار پیدا کرده است .آنچه این کتابها را از انواع مشابه برجسته می‌سازد طبقه بندی موضوعی ، توجه به شبهات و سوالات روز ، پاسخگویی بلیغ و بر اساس نظرات علما و مراجع عظام می‌باشد  و با توجه به بمباران اطلاعاتی دشمنان اسلام ناب و شبهه افکنی روز افزون آنها مطالعه چنین کتاب‌هایی که حجم کم ، بیان ساده و حتی قیمت اندک دارد به همه و خصوصا فعالان فرهنگی حوزه جوان و نوجوان توصیه می شود.

 
عكس های مرتبط : كلمات كليدی : نشست جمع‌خوانی , معرفی کتاب , نیروی انتظامی , کتابخانه‌های عمومی اردستان
نسخه قابل چاپ