فهرست

به همت اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان شهرضا؛

آيين تجليل از نويسندگان بومي شهرستان شهرضا

آيين تجليل از نويسندگان بومي شهرستان شهرضا به همت اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان شهرضا، آيين تجليل از نويسندگان بومي شهرستان شهرضا به همت اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان و با همكاري اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان و با حضور  حجت الاسلام و‌المسلمين رمضانعلي معتمدي، مدير كل فرهنگ و  ارشاد اسلامي استان اصفهان؛ ناصر اسدي، فرماندار شهرستان شهرضا؛ حبيب قاسمي، شهردار شهرضا؛ سيد سعيد طبيبيان، رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرضا؛ امير حسين رزاز‌زاده، دادستان عمومي و انقلاب شهرستان شهرضا؛ فاطمه پورخاقان،رئيس اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان شهرضا و رئيس و اعضاي شوراي شهر و جمعي از فرهيختگان شهرستان شهرضا برگزار شد.
سيد سعيد طبيبيان، رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرضا گفت: كتاب و گسترش فرهنگ كتابخواني همواره و در همه زمان‌ها نقش شايان توجهي در ارتقاي سطح دانش و فرهنگ جامعه دارد اما بايد به اين نكته توجه داشت كه نمي‌توان تاثير مطالعه را به سرعت در رفتارهاي مردم مشاهده كرد.
وي ادامه داد: به طور كلي رفتارهاي فرهنگي و كتابخواني جزو مجموعه فعاليت‌هاي فرايندي محسوب مي شوند كه از زمان آغاز مطالعه، ارتباط برقرار كردن و در نهايت تاثير گذاري آن، مجموعه تغييرهايي زمان بر را سپري مي‌كند .
حجته‌الاسلام والمسليمن رمضانعلي معتمدي، مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان اصفهان ضمن ابراز خرسندي از حضور در جمع نويسندگان و فرهيختگان شهرضا گفت: مسئله كتاب يكي از مسائل مهم حوزه فرهنگ است.
وي افزود: نويسندگان و مولفان سرمايه‌هاي فرهنگي و اجتماعي هر شهر و دياري محسوب مي شوند و علاوه بر نويسندگي نقش هدايت‌گري دارند.
جحه‌الاسلام معتمدي تصريح كرد: نويسندگان با آثار خود مردم را با ارزشهاي ديني، مسائل مختلف شهري و اجتماعي، قوانين و مقررات آگاه مي‌كنند و اين همان نقشي است كه پيامبران و ائمه طاهرين برعهده داشتند.
گفتني است در پايان اين مراسم از 26 نويسنده بومي شهرستان شهرضا با اهدا لوح و تنديس تقدير شد.    
 
                      
عكس های مرتبط : كلمات كليدی : آیین تجلیل , نویسنده بومی , کتابخانه‌های عمومی شهرضا
نسخه قابل چاپ