فهرست

در راستای برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی؛

نشست هم‌اندیشی كتابداران كتابخانه‌هاي عمومي نجف‌آباد و تيران برگزار شد

نشست هم‌اندیشی در راستای برگزاري هر چه بهتر يازدهمين دوره جشنواره كتابخواني رضوي با حضور كتابداران كتابخانه‌هاي عمومي دو شهرستان نجف‌آباد و تيران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان نجفآباد، نشست هم‌اندیشی در راستای برگزاري هر چه بهتر يازدهمين دوره جشنواره كتابخواني رضوي با حضور احمد احمدي، رئيس اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستانهاي نجف‌آباد و تيران و كتابداران شهرستان در پلتفرم اسكاي روم برگزار شد.

احمد احمدي، رئيس اداره كتابخانههاي عمومي شهرستانهاي نجفآباد و تيران ضمن تشكر از تلاش كتابداران در پيگيري برگزاري جشنواره كتابخواني رضوي و تشریج روند برگزاری جشنواره، گزارشی از مشارکت شهروندان و نهادهای مختلف در جشنواره رضوی ارائه داد و خواستار تلاش بیشتر برای جذب مشارکت در این دوره از جشنواره کتابخوانی رضوی شد.
رایزنی با  اماكن فرهنگي و اموزشي اطراف كتابخانه در خصوص جذب مشارکت مطلوب در جشنواره رضوي، ارسال پوستر و منابع جشنواره رضوي در كانالها و گروههاي مختلف به صورت مستمر، اختصاص سيستم مجزا براي شركت كنندگان در كليه كتابخانه‌ها  و راهنمايي لازم به مراجعان و اعضا، رايزني با خبرگزاريهاي محلي در خصوص انعكاس اخبار و بخشنامه‌هاي نهاد كتابخانه‌ها، نظارت دقيق بر كانالهاي كتابخانه و اطلاع رساني به موقع به اعضا توسط مسئول کتابخانه از مهمترین راهکارهای ارائه شده در این نشست هم‌اندیشی بود.
گفتني است در پايان اين نشست كتابداران علاوه بر پرسش و پاسخ، به بيان ديدگاه‌هاي خود در خصوص چگونگي برگزاري هرچه بهتر برنامه‌هاي فرهنگي مربوط به جشنواره كتابخواني رضوي جهت ترغيب اعضا به شركت در اين جشنواره پرداختند.
 

 
عكس های مرتبط : كلمات كليدی : جشنواره کتابخوانی رضوی , رضوی , هم‌اندیشی , کتابخانه‌های عمومی نجف‌آباد
نسخه قابل چاپ