فهرست

در راستای برگزاری يازدهمين جشنواره كتابخواني رضوي ؛

نشست هم‌انديشي كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان اصفهان برگزار شد

همزمان با برگزاري يازدهمين جشنواره كتابخواني رضوي نشست هم‌ا‌نديشي به ميزباني اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان  اصفهان، همزمان با برگزاري يازدهمين جشنواره كتابخواني رضوي، نشست هم‌انديشي در خصوص ارائه راهکار جهت مشاركت بيشتر و حداكثري و تشويق  اعضا به شركت در جشنواره رضوي، به ميزباني اداره كتابخانه‌هاي عمومي  شهرستان اصفهان در  پلتفرم اسكاي روم برگزار شد.
حسين رحمتي، رئيس اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان اصفهان گفت: جشنواره كتابخواني رضوي با هدف اشاعه و ترويج فرهنگ ائمه‌ معصومين(ع) به ويژه فرهنگ منور رضوي؛ گسترش فرهنگ كتاب‌خواني و مطالعه كتاب‌هاي مرتبط با سيره‌ پاك ائمه‌ معصومين(ع) به‌ويژه حضرت امام رضا (ع)؛ شناسايي و معرفي كتاب‌هاي فاخر مرتبط با فرهنگ و سيره اهل‌بيت (ع) از طريق انتشار گسترده‌ اين آثار و اشاعه و ترويج فرهنگ مهدويت و انتظار، فعاليت مي‌كند.
وی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و حذف بخش مکتوب جشنواره، پویش در بخش‌های مختلف در حال برگزاری است و با توجه به آمار شهرستان اصفهان نیاز به تلاش بيشتر همكاران بدور از آمارسازي جهت ارتقا رتبه كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان اصفهان است.
رحمتي ضمن تشکر از کتابخانه‌هایی که آمار قابل توجهی در هر یک از شاخص‌های جشنواره کتابخوانی رضوی داشتند، خواستار تلاش مضاعف همکاران شد.
در پایان هریک از مسئولان کتابخانه‌ها به ارائه راهکارهای لازم جهت بالا بردن سطح مشارکت پرداختند.
ایجاد کانال مروجین فرهنگی و تبلیغات و اطلاع ‌رسانی در این در کانال، ارسال پیامک به اعضا در خصوص اطلاع رسانی جشنواره، ارتباط با مديران شهري، شوراها و شهردار و تهیه كليپ دعوت مردم به شركت در مسابقه رضوي از سوی مدیران شهری از جمله راهکارهای ارائه شده در این نشست بود.

 
كلمات كليدی : هم‌اندیشی , جشنواره کتابخوانی رضوی , رضوی , کتابخانه‌های عمومی اصفهان
نسخه قابل چاپ