فهرست

به همت اداره کتابخانه‌های عمومی بوئین و میاندشت؛

ويژه برنامه گرامي‌داشت روز شعر و ادب فارسي برگزار شد

ويژه برنامه گرامي‌داشت روز شعر و ادب فارسي و بزرگداشت استاد شهريار به ميزباني كتابخانه هاي عمومي شهرستان بويين مياندشت برگزار شد

به گزارش روابط عمومي اداره كتابخانه‌هاي عمومي بويين مياندشت،  ويژه برنامه گرامي‌داشت روز شعر و ادب فارسي و بزرگداشت استاد شهريار به همت اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان بويين مياندشت برگزار شد.
این ويژه برنامه با حضور مسلم رضايي، دبير زبان و ادبيات فارسي و همچنين مشاركت جمعي از علاقه مندان، كتابداران و مسئولان كتابخانه‌هاي عمومي سراسر كشور به ميزباني كتابخانه عمومي نبوت بويين مياندشت در پلتفرم اسكاي روم برگزار شد.
در ابتدای این ویژه برنامه مسلم رضايي به  بررسی احوالات و شعر استاد سيد محمدحسين بهجت تبريزي متخلص به شهريار پرداخت.
در ادامه محبوبه فولادي، مسئول كتابخانه عمومي سردار دلها، شهرستان فريدونشهر به معرفي كتاب «شهريار» نوشته محمدكاظم مزيناني پرداخت و سپس مهدي رضايي، الهام بهادري از اعضاي كتابخانه و ديگر كتابداران و مسئولان كتابخانه‌هاي عمومي از استان‌هاي اصفهان و فارس به شعر خواني ابياتي از ديوان شهريار، اين شاعر برجسته پرداختند.

گفتنی است به مناسبت 27 شهريور، روز شعر و ادب فارسي و بزرگداشت شهريار، انجمن ادبي «چشمه ساران شهر افوس» با حضور احمدرضا توكلي، عضو شوراي اسلامي شهر و جمعي از اعضاي كتابخانه در محل كتابخانه عمومي امامت برگزار شد که حاضران احساسات خود را در قالب شعر بیان کردند.

 
عكس های مرتبط : كلمات كليدی : بزرگداشت شهریار , سالروز شعر و ادب فارسی , انجمن ادبی , کتابخانه‌های عمومی بویین میاندشت
نسخه قابل چاپ