فهرست

به همت كتابخانه الغدير تيران برگزار شد؛

نشست كتاب‌خوان مجازي ويژه نوجوانان برگزار شد

نشست مجازي كتاب‌خوان ويژه نوجوانان در كتابخانه الغديرشهرستان تيران و كرون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان تيران و كرون، نشست كتاب‌خوان مجازي ويژه نوجوانان به همت كتابخانه الغدير شهرستان تيران و كرون در پلتفرم اسكاي روم برگزار شد.
در آغاز اين نشست عارفه نصيري به معرفي كتاب «آقا معلم را به مسابقه فوتبال نبرين!» اثر سام واتكينز پرداخت.
وي اظهار داشت: «آقا معلم را به مسابقه فوتبال نبرين!» چهارمين جلد از مجموعه كلاس يا باغ وحش است. در اين كتاب معلم خارق العاده‌ به يك جانور بازيگوش تبديل شده است، جيك و دوستانش قرار است رازش را از بقيه مخفي نگه دارند.
يلدا چترايي به معرفي كتاب «برادر من تويي» نوشته داوود اميربان پرداخت و گفت: اين كتاب داستاني جذاب و خواندني از زندگي حضرت عباس(ع) است. شجاع مردي كه در واقعه‌ي كربلا در روز عاشورا شهيد شد و درخت اسلام را با خونش آبياري كرد.
در ادامه اين نشست لعيا شريفي به كتاب «مهمانخانه‌ي قاچاقچي‌ها» اثر كيت ميلفرد اشاره كرد و گفت: داستان اين كتاب يك مهمانخانه‌ معمولي با حوادث عادي و روزمره نيست. شما قرار است در دل يك پيچ‌وتاب هيجان‌انگيز، به ماجراجويي در يك مهمانخانه‌ي شگفت‌انگيز و دوستي با مهمان‌هاي اسرارآميز برويد.
در پايان اين نشست نرگس يزداني كتاب «ماجراجويان كهكشان» نوشته تومي دونبوند را با ديگران به اشتراك گذاشت و بخشي از كتاب را بلندخواني كرد.

 
كلمات كليدی : نشست کتاب‌خوان , معرفی کتاب , تیران و کرون , کتابخانه‌های عمومی تیران و کرون
نسخه قابل چاپ