فهرست

به همت اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان نجف‌آباد؛

ويژه برنامه گرامی‌داشت شهید محسن حججی برگزار شد

همزمان با سالروز شهادت شهید محسن حججی، ويژه برنامه‌ گرامی‌داشت این شهید مدافع حرم در شهرستان نجف‌آباد برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومي اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان نجفآباد، در گرامي‌داشت شهادت شهید مدافع حرم، محسن حججی برنامه‌هاي فرهنگي متنوعي به همت كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان نجفآباد برگزار شد.
ویژه برنامه گرامیداشت «شهدای مدافع حرم»
به مناسبت گرامیداشت شهدای مدافع حرم، ویژه برنامه مجازی با حضور کتابداران شهرستان نجفآباد به میزبانی کتابخانه حضرت امام موسی کاظم(ع) از طریق پلتفرم اسکای روم برگزار شد.
گفتنی است در این برنامه که توسط مهرالسادات جمشيدپور، رابط فرهنگي شهرستان نجفآباد اجرا شد کتابداران و اعضا به معرفی کتابهای «سربلند»، «کاش برگردی» و «یادت باشد»، خوانش وصیت نامه شهید محسن حججی و شهید سیاهکلی ، شعرخوانی و دکلمه خوانی با موضوع شهدای مدافع حرم وجمعخوانی بخشهایی از كتاب‌ «سربلند» پرداختند.
ویژه برنامه «معرفی شهدای مدافع حرم»
به مناسبت سالروز بزرگداشت شهدای مدافع حرم، ویژه برنامه معرفی شهدای مدافع حرم به همت کتابخانه سردار شهید احمد کاظمی و اجرای زهره جمشیدی،کتابدار کتابخانه و با حضور افتخاری کتابداران کتابخانههای عمومی سراسر کشور و ارتباط مستقیم با آرامگاه شهید محسن حججی به صورت زنده از صفحه مجازی کتابخانه در ایستاگرام برگزار شد.
نشست مجازي كتاب‌خوان
به مناسبت گرامي‌داشت شهدای مدافع حرم ،نشست مجازي كتابخوان  به همت کتابخانه آیت الله طالقانی گلدشت از طريق پلتفرم اسكاي روم برگزار شد.
 در ابتدا زهره جمشیدی، کتابدار كتابخانه سردار شهید احمد کاظمی به معرفي كتاب «سربلند » روایت زندگی شهید مدافع حرم، محسن حججی به قلم محمدعلی جعفری پرداخت و گفت این کتاب به شکل مستند و بر اساس واقعیتهای زندگی و ویژگیهای شخصیتی شهیدحججی، برای آشنایی و معرفی مقام شهدا و ارزش شهید تهیه و تنظیم شده است.
در ادامه این نشست کتابهای «سلیمانی عزیز»، «شرح دلبری»، «رفیق مثل رسول»، «صد راه رهایی از استرس» و «بر جادههای آبی سرخ» توسط کتابداران معرفی و با علاقهمندان به اشتراک گذاشته شد.

 
كلمات كليدی : شهید حججی , نجف‌آباد , کتابخانه‌های عمومی نجف‌آباد , گرلمی‌داشت شهید حججی , برنامه‌های فرهنگی متنوع
نسخه قابل چاپ