فهرست

با حضور نویسنده اثر؛

آيين رونمايي كتاب «هلو برادر» برگزار شد

آيين رونمايي كتاب «هلو برادر» به همت كتابخانه عمومي 22 بهمن كاشان با حضور نویسنده اثر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان كاشان، آيين رونمايي  كتاب «هلو برادر» به همت كتابخانه عمومي 22 بهمن با حضور زهرا زارعي، نويسنده كتاب، حجت الاسلام و المسلمين علي باغستاني، مديرعامل اتحاديه كانون‌هاي فرهنگي هنري شهرستان كاشان و علي اصغر صالحي، خير و فعال فرهنگي شهرك 22 بهمن كاشان دربستر صفحه اينستاگرام كتابخانه برگزار شد.
در ابتدا زهرا زارعي، دانشجوي كارشناسي ارشد رشته علوم قرآن و حديث و از نويسندگان جوان كتاب گفت: پاسداري از حريم قلم به عهده كسي است كه قلم بر دست مي‌گيرد و مي نگارد و خداوند به آنچه نوشته مي‌شود سوگند ياد كرده است و نه به آنچه گفته مي شود و  این کتاب گوشه اي از مظلوميت مسلمانان جهان را روايت مي‌كند.
زارعي ادامه داد: داستان «هلوبرادر» داستان كشته شدن مسلمانان نيوزلند هست كه فرد مهاجم در مقابل هلوبرادري كه يك مرد مسلمان مي‌گويد شروع  به كشتن آدم‌هاي حاضر درمسجد كرده و به صورت انلاين اين كشتار را نمايش مي‌دهد و هشتك هلوبرادر از آنجا شروع مي‌شود.
در ادامه برنامه حجت الاسلام علي باغستاني، مديرعامل اتحاديه كانون‌هاي فرهنگي هنري شهرستان كاشان گفت: در اين كتاب به سختي‌هاي مسلمانان در كشورهاي مختلف و آزاري كه مسلمانان در دوره هاي تاريخ كشيدند نيز اشاره شده است. وی  افزود: دين ما دين رحمت است، گسترش اسلام آن‌هم به وسيله بهترين فرد عالم حضرت محمد مصطفي(ص)  موثر بوده است. اين دين با همه قواعد و اصولش تمام اديان را تحت پوشش خود قرار مي‌دهد و آن چيزي كه باعث تبيين و گسترش دين مبين اسلام گشته است، اول اخلاق حسنه پيامبر است كه در قران كريم نيز به آن اشاره شده، دوم پول و سرمايه حضرت خديجه(س) است كه براي گسترش مباني دين اسلام خرج شد و سوم شمشير اميرالمومنين علي(ع) است كه در ميدان‌هاي جنگ با مشركين  باعث گسترش دين اسلام شد.
حجت الاسلام  باغستاني ادامه داد:  بايد از نويسندگان جوان حمايت كرد تا در راه تبيين و تحليل مسائل اسلام بخصوص مكتب شيعه در كنار همه سختي هايش به نشر اين گونه موارد تشويق و ترغيب شوند. چه بسا نوشتن اين گونه كتاب‌ها به مردم ما درسي مي دهد كه چقدر ما در امنيت كامل بسر مي بريم و چه كشورهاي وجود دارند كه مردمانش براي حفظ دين خود دچار چه مشكلاتي شده و ما شايد گاهي مباني و ارزش ها را فراموش كنيم.
گفتنی است كتاب «هلو برادر»  داستان مقاومت است که توسط جمعي از نويسندگان جوان به نگارش درآمده و انتشارات نشر معارف آن را به چاپ رسانده است.

 
نسخه قابل چاپ