فهرست

به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فلاورجان؛

برنامه‌هاي فرهنگي متنوع ویژه غدیر برگزار شد

در گرامي‌داشت عيد غدير برنامه‌هاي فرهنگي متنوع به همت كتابداران كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان فلاورجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان فلاورجان، در گرامي‌داشت عيد غدير برنامه‌هاي فرهنگي متنوع به همت كتابداران كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان فلاورجان برگزار شد.
ويژه برنامه نشست مجازي «عيد سعيد غدير»
به مناسبت عيد سعيد غدير نشست مجازي به ميزباني كتابخانه فجر شهرستان قهدريجان، با حضور كتابداران شهرستان و ميهمان افتخاري برنامه به صورت زنده از پلتفرم اسكاي روم برگزار شد.
در اين برنامه كه توسط شهيده مرادي، مسئول كتابخانه فجر اجرا شد؛ كتابداران به  شعرخواني، معرفي كتاب‌هاي «فرهنگنامه غدير»، «جرعه اي از غدير» و «الغدير» و خوانش دلنوشته هايي با موضوع عيد غدير پرداختند.
گفتني است اين برنامه با بخش‌هايي چون سخنراني حسين رئيسي، دكتراي ادبيات فارسي همراه شد كه به بررسي شعر غدير از نگاه شاعران قديم و معاصر پرداخت و هم چنين قصه‌گويي  و شعرخواني و مسابقه رنگ آميزي با موضوع عيد غدير از بخش‌های جانبی این ویژه برنامه بود.
نشست جمع خواني كتاب«با كاروان غدير»
اين نشست كه به مناسبت گرامي داشت عيدغدير در كتابخانه شهيد مطهري برگزار شد و كتاب «با كاروان غدير» توسط اعضاي فعال كتابخانه جمع خواني شد.
نشست كتاب‌خوان ویژه غدير
در اين ويژه برنامه كتاب‌هاي « عمروعاص»، « داستان غدير خم» ، « قلمرو غدير»  و« حماسه غدير» توسط  اعضا ارائه و معرفي شد.
شايان ذكر است برنامه‌هاي متنوع ديگري نظير نمايشگاه كتاب ، آموزش كاردستي و اوريگامي، قصه‌گويي همراه با عروسك گرداني و ... از جمله برنامه‌هايي است كه در ساير كتابخانه‌هاي شهرستان فلاورجان  با موضوع عيد غدير برگزار شد.
 

 
نسخه قابل چاپ