فهرست

با هدف بررسی وضعیت و مشکلات کتابخانه‌های عمومی شهرستان نجف‌آباد؛

دیدار رئیس اداره کتابخانه‌های نجف‌آباد با بخشدار بخش مهردشت

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نجف‌آباد با هدف بررسی وضعیت و مشکلات کتابخانه‌های عمومی شهرستان نجف‌آباد با بخشدار بخش مهردشت دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان، احمد احمدی، رئیس اداره کتابخانه‌های شهرستان نجف‌آباد با هدف بررسی وضعیت و مشکلات کتابخانه‌های عمومی شهرستان نجف‌آباد با سعید ایوبیان، بخشدار جدید بخش مهردشت دیدار و گفتگو کرد.

احمد احمدی، رئیس اداره کتابخانه‌های شهرستان نجف‌آباد در ابتدای این دیدار انتصاب سعید ایوبیان را به عنوان بخشدار بخش مهردشت تبریک گفت و برای وی در سمت جدید آرزوی موفقیت کرد.

احمدی در ادامه به ارائه گزارشی از وضعیت کتابخانه‌های شهری و روستایی نجف‌آباد و وضعیت پرداخت نیم درصد سهم کتابخانه های عمومی از درآمدهای شهرداری و نیز تبیین ضرورت واریز ماهیانه این سهم به حساب انجمن کتابخانه های عمومی پرداخت. وی سپس گزارشی از کمبودهای موجود در حوزه کتابخانه ها به لحاظ منابع کتابخانه‌ای و مالی در جهت کیفی سازی خدمات فرهنگی در کتابخانه های شهر کهریزسنگ و بخش مهردشت ارائه داد.

وی خواستار حضور  فعال بخشدار جدید در امر توسعه فرهنگی این شهرستان شد.

سعید ایوبیان، بخشدار بخش مهردشت در این دیدار ابراز امیدواری کرد با همکاری بخشداری و اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان، پیشرفت چشمگیری در امر مطالعه در این شهرستان پدید آید و این تعامل باعث رونق کتابخوانی در بین اقشار مختلف شود. وی در خصوص پیگیری موارد ذکر شده قول مساعد داد.

ایوبیان در ادامه، بها دادن بیشتر به مسائل فرهنگی و کتابخوانی را از برنامه‌های آتی بخشداری بیان کرد.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نجف‌آباد همچنین با حسین حجازی، شهردار شهر کهریزسنگ نیز دیدار کرد.

وی در این دیدار در خصوص مسائل و مشکلات کتابخانه حضرت رسول اکرم(ص) کهریزسنگ و کتابخانه‌های عمومی بخش مهردشت و مواردی چون پیگیری حل مشکل زمین جهت ساخت کتابخانه شهر دهق، سهم نیم درصد کتابخانه های کهریزسنگ و دهق و علویجه و اختصاص بودجه لازم از 3 درصد بودجه فرهنگی روستاها از دهیاری حسین‌آباد به کتابخانه روستایی صدیقه الزهرا(س) با حسین حجازی به گفتگو پرداخت.

حسین حجازی، شهردار شهر کهریزسنگ نیز در خصوص همکاری با کتابخانه‌ها و پرداخت سهم نیم درصد قول مساعد داد.

نسخه قابل چاپ