فهرست

به همت كتابخانه عمومي آيت الله شريعت؛

نشست تخصصی كتاب‌خوان ویژه بزرگداشت شهید بهشتی برگزار شد

همزمان با هفتم تیر ماه نشست تخصصی كتاب‌خوان ویژه بزرگداشت شهید بهشتی به ميزباني كتابخانه عمومي آيت الله شريعت شهرستان فلاورجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره  كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان فلاورجان،  همزمان با هفتم تیرماه و  شهادت آيت‌الله دكتر بهشتي و72 تن از اعضاي حزب جمهوري،  نشست تخصصی كتاب‌خوان ویژه بزرگداشت شهید بهشتی به ميزباني كتابخانه  عمومي آيت‌الله شريعت شهرستان فلاورجان برگزار شد .
در این نشست 4 عنوان کتاب معرفی شد.
مريم توكلي، مسئول كتابخانه امام خميني  به معرفي كتاب «تاريخ شفاهي زندگاني و مبارزات شهيد آيت الله دكتر بهشتي» نوشته امامعلي شعباني پرداخت.
توکلی گفت: اين كتاب با استفاده از منابع مكتوب و شفاهي،زواياي متعدد شخصيت شهيد بهشتي را معرفي و جايگاه انديشه و عملكرد او را در ابعاد مختلف تحولات سياسي،اجتماعي،فرهنگي،اقتصادي و ... بيان مي‌كند.
زهرا معنوي، مسئول كتابخانه شهيد مطري ايمانشهر در معرفي كتاب «بهشتي از زبان بهشتي» تحقيق و تنظيم فرامز شعاع حسيني بیان کرد: اين كتاب به بيان جنبه‌هاي مختلف زندگي شهيد بهشتي از زبان خود او مي پردازد؛ به طوري كه براي تدوين اين اثراز تمام مكتوبات و بيانات منتشر نشده شهید بهشتی استفاده شده است که از طریق مرکز حفظ آثار ایشان در دسترس نویسنده قرار گرفت و همچنين به جرايد ونشرياتي كه در مورد ايشان مطلبي نوشته يا صحبتهايشان را منتشر كرده، مراجعه و به شكل خاطرات چاپ شده است.
عباس شفيعي، مسئول كتابخانه پيامبر اعظم(ص) كليشاد كتاب «شهيد بهشتي» اثر ناصر طاهرنيا را معرفي كرد.
شفیعی گفت: اين كتاب در بردارنده زندگي نامه شهيد بهشتي است كه به گونه داستان روايي بازگو شده و با سالشمار زندگي شهيد بهشتي آغاز و با شهادت ايشان به پايان مي‌رسد.
شهيده مرداي، مسئول كتابخانه فجر قهدريجان در معرفي كتاب «نقش آزادي در تربيت كودكان» اثر شهید بهشتي بیان کرد:
اين كتاب شامل يازده گفتار و نوشتار از دكتر بهشتي در مورد مسائل تربيتي است. و به بيان نقش مدير و معلم در تربيت كودكان مي پردازد و این کتاب در كار آموزشي و تربيتي براي معلمان، مربيان و اولياء دانش آموزان بسیار سودمند است.


 
نسخه قابل چاپ