فهرست

به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهین‌شهر و میمه؛

بزرگداشت«دهه كرامت» در كتابخانه‌هاي عمومي شاهين‌شهر برگزار شد

بزرگداشت«دهه كرامت» به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهین‌شهر و میمه برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومي اداره كتابخانه‌هاي عمومي شهرستان شاهين‌شهر، بزرگداشت دهه كرامت با همكاري فرهنگيان، دبيران انجمن‌ ادبي اهل قلم شاهين‌شهر با حضور حجت الاسلام حسن بابايي، رياست سازمان تبليغات اسلامي شهرستان و امير هلاكويي، سرپرست اداره كتابخانه‌هاي استان اصفهان به ميزباني اداره شهرستان و كتابخانه‌‌هاي عمومي شاهين‌شهر برگزار شد.
 امير هلاكويي، سرپرست اداره كتابخانه‌هاي عمومي استان اصفهان با اشاره به ابعاد شخصيتي كريمه‌ اهل‌بيت، حضرت فاطمه‌ معصومه(س) و مهجور ماندن شناخت ايشان در بين ما شيعيان بر لزوم شناخت اين بانوي مكرّمه تأكيد كرد و حضرت معصومه را به عنوان فرزند و خواهر امام، الگوي دختران مسلمان ناميد.
حجت الاسلام حسن بابايي، رياست سازمان تبليغات اسلامي شهرستان شاهين‌شهر و ميمه با ذكر رواياتي از معصومين در خصوص جايگاه حضرت معصومه(س) و ثواب زيارت ايشان، شهر قم را حرم و آشيانه اهل‌بيت ناميد و حفظ كرامت، ارزشها و حجاب از سوي دختران ايران زمين را زمينه‌ساز حفظ كرامت مردم ايران‌زمين و مايه‌ بركت اين سرزمين دانست.
راضيه جبّه‌داري، شاعر و عضو انجمن ادبي پروين اعتصامي قم، با شعري در نعت حضرت فاطمه معصومه(س) و علي قرباني، نويسنده و جانباز پرافتخار دفاع مقدس، با نگاشته‌ ادبي در ريشه شناسي واژه دختر و جايگاه و نقش دختران به عنوان مادران راستي، برآورندگان خورشيد خرد و فرودآوران ديو پيروي، در پديدآوردن اين كشور خردگرا ولادت حضرت معصومه(س) را گرامی داشتند.
برگزاري نشست كتاب‌خوان مجازي در كتابخانه شهيد دستغيب شاهين‌شهر
نشست كتاب‌خوان مجازي با محوريت معرفي كتب مرتبط با زندگاني كريمه اهل‌بيت(س) و ابعاد علمي و شخصيتي ايشان بود كه با مشاركت كتابداران كتابخانه شهيد دستغيب برگزار شد.
در اين نشست كتاب‌خوان، مريم كيان ارثي كتاب«بانوي ملكوت»،  مريم داودي كتاب«حضرت فاطمه معصومه(س)»،  صفورا مختاري كتاب«كاش تو را مي ديدم» و مرضيه رفيعي كتاب«كرامات معصوميه » با محوريت معرفي آثار مرتبط با زندگي‌نامه  شخصي، علمي و سياسي كريمه اهل بيت(س) معرفي كردند.
برگزاري مسابقه نقاشي ويژه كودكان و نوجوانان در كتابخانه شهيد دستغيب شاهين شهر
به مناسبت دهه پربركت كرامت مسابقه نقاشي ويژه كودكان و نوجوانان از 15 الي 1تيرماه، با موضوع ولادت حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) در اداره شهرستان شاهين‌شهر و كتابخانه عمومي شهيد دستغيب  برگزار شد.