فهرست

انتصاب

با صدور حکمی از سوی دبیرکل نهاد؛

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان منصوب شد

مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با صدور حکمی به مدت دو سال دکتر علی شاه نظری را به عنوان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، متن حکم به این شرح است:

جناب آقای دکتر علی شاه نظری

سلام علیکم

نظر به تعهد، مسئولیت‌پذیری و شایستگی‌های فرهنگی و اجرایی جنابعالی، به موجب این ابلاغ شما را به مدت دو سال به سمت «مدیرکل کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان» منصوب می‌کنم.

بی‌گمان، رسالت دینی، انقلابی و ملی همۀ مدیران فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی، حفظ پویایی و پایایی آرمان‌ها و نگهبانی هوشیارانه و عالمانه از آنهاست. انجام این وظیفۀ خطیر و دلپذیر، که به‌ویژه در نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در قامت یک واجب فرهنگی جلوه‌گر است، مستلزم توجه همدلانه و آگاهانه به نکاتی است که بر رعایت آن‌ها در طراحی و اجرای برنامه‌ها تأکید دارم:

توجه به برنامه‌ریزی و تعیین اهداف و بسیج امکانات برای تحقق آنها، سازماندهی وظایف ستاد به منظور ایجاد بهره‌وری و مشارکت در کارکنان، کنترل فرایند و نظارت هدفمند و صمیمانه بر آنها، توجه ویژه به خدمت‌رسانی به اعضا و ارتباط نزدیک با مردم، استفاده از ظرفیت سرمایۀ انسانی، ارتباط صمیمانه با کتابداران و تلاش برای تسهیل در انجام وظایف ایشان، هم‌افزایی با دیگر مراکز و دستگاه‌های فرهنگی استان به‌ویژه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان و هدایت به‌هنگام و مسئولانه ظرفیت‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی استان به منظور توسعۀ جغرافیایی و فرهنگی کتابخانه‌ها. روز آمدی و کارآمدی برآمده از انجام وظایف مذکور، نویدبخش تحقق بنیادی‌ترین وظیفۀ نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، یعنی ترویج فرهنگ کتاب، کتابخوانی و دانایی است.

برای شما در انجام بسامان وظایف سازمانی از درگاه خداوند مهربان توفیق می‌طلبم و امیدوارم اعتماد نهاد کتابخانه‌ها به جنابعالی، پاسخی سزاوار شأن مردم شریف آن مرز و بوم بیابد؛ بفضله و کرمه.

مهدی رمضانی
دبیرکل


گفتنی است علی شاه نظری، متولد ۱۳۵۷، عضو هیئت علمی دانشگاه و دارای دکتری مدیریت بازرگانی است که مدیریت گروه اقتصاد و حسابداری دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان، مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور استان اصفهان و مسئولیت مراکز دهاقان، باغ‌بهادران و فلاورجان دانشگاه پیام نور از جمله سوابق او به شمار می‌رود.

كلمات كليدی : انتصاب , علی شاه‌نظری , دبیرکل نهاد , مهدی رمضانی