فهرست

يادداشت و پيام

بیانیه اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان در محکومیت حملات رژیم غاصب اسرائیل به مردم غزه؛

مجموعه کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان با صدور بیانیه‌ای، حملات رژیم غاصب اسرائیل به مردم مظلوم غزه را محکوم و با مردم فلسطین اظهار همدردی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان، مجموعه کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان با صدور بیانیه‌ای، حملات رژیم غاصب اسرائیل به مردم مظلوم غزه را محکوم و با مردم فلسطین اظهار همدردی کرد.
در این بیانیه آمده است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
هفتاد و چهار سال جنگ، ظلم، خشونت، ترور و تخریب رژیم غاصب صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین آثار زیانباری در منطقه غرب آسیا داشته، که سبب کشته شدن، آوارگی و پناهندگی هزاران فلسطینی از جمله غیرنظامیان بوده است.
در چند روز اخیر نیز افزایش حملات پی در پی این رژیم به مناطق مسکونی، آموزشی، درمانی و بیمارستانی و ... موجی از نگرانی‌ها و آوارگی را در بین مردم بی پناه غزه ایجاد کرده است که موجب تاثر و تألم قلبی ملت‌های آزاده دنیا گردید.
اما دشمن غاصب صهیونیستی بایستی بداند که هیچگاه ظلم ثابت نبوده و ظالم نتوانسته است دوام ابدی داشته باشد و بزودی تاوان جنایات خود را پس خواهند داد و بداند ما پیرو مکتبی هستیم که هرگز ذلت را نمی پذیرد و پیروزی از آن صابرین و جهادگران است.
مجموعه کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان این اقدامات وحشیانه و به دور از حقوق بشر را به شدت محکوم کرده و از همه شرافتمندان جهان و همه وجدان‌های بیدار می خواهیم که از غزه مظلوم و مردم ستمدیده آن در مقابل متجاوزان دفاع کنند.

                                                                       اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان